Demet Özdemir'in Deniz Bulutsuz sevgisi

Demet Özdemir'in Deniz Bulutsuz sevgisi

Oyuncu Demet Özdemir zor günler yaşayan yakın arkadaşı Deniz Bulutsuz’a destek oldu. İkilinin paylaşımı sosyal medyada çok sayıda beğeni ve yorum aldı.

18 Kasım 2020, Çarşamba 13:13 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Geçtiğimiz aylarda oyuncu Ozan Güven’in eski kız arkadaşı Deniz Bulutsuz, Güven’in kendisine şiddet uyguladığını iddia ederek savcılığa suç duyurusunda bulunmuştu. Magazin gündemine bomba gibi düşen darp iddialarının ardından Deniz Bulutsuz’a destek paylaşımları yapılmıştı.

Sessizliğini koruyan Deniz Bulutsuz, Demet Özdemir’in paylaşımında ortaya çıktı. Demet Özdemir’in paylaşımı sosyal medyanın dikkatini çekti.

'Tarifi yok sana sarılmanın'

Demet Özdemir, sosyal medya hesabından yakın arkadaşı Deniz Bulutsuz’la bir fotoğrafını paylaştı. Güzel oyuncu paylaşımına, “Tarifi yok sana sarılmanın. İşte tam böyle hissediyorum” notunu ekledi.


https://www.instagram.com/p/CHsfzmnLIhs/


İade-i fotoğraf

Demet Özdemir’in jestine Deniz Bulutsuz’dan anında cevap geldi. Deniz Bulutsuz Instagram hesabından yaptığı paylaşımda, “İade-i fotoğraf. Güzel kalbiyle sım sıkı sıkı sıkı saran biri” ifadelerini kullandı. İkilinin karşılıklı paylaşımları sevenlerinin yüzünü güldürdü.


https://www.instagram.com/p/CHsi-Q_g6_R/


'Çekin ellerinizi'

Demet Özdemir, şiddet gördüğünü iddia eden Deniz Bulutsuz’a sosyal medya hesabından bir destek mesajı paylaşmıştı. İşte Demet Özdemir’in paylaşımı;

"#Denizbulutsuz öncelikle tanıyorum… Birlikte çalıştık… Bu şiddeti kimse hak etmiyor ne olursa olsun! Kadına şiddetin her türlüsüne bela okuyorum! Ne biçim bir öfke bu, nasıl bir akıl tutulması! Çekin ellerinizi artık çekin!";
Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER MasterChef Eray kaç kilo verdiğini açıkladı