Demet Şener, Cenk Küpeli ile aşk yaşıyor! Cenk Küpeli kimdir?

İbrahim Kutluay ile 2001 yılında başlayan birlikteliğini 2005'te evlilikle taçlandıran; ardından ihanet skandalı patlayınca yollarını ayıran Demet Şener'in yeni aşkı ortaya çıktı. Etiler'de iş insanı Cenk Küpeli ile samimi bir şekilde görüntülenen 2 çocuk annesi Şener, her şeyi itiraf etti

27 Mart 2019, Çarşamba 14:19 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU

Demet Şener'in 'Evlilik birliğinin temelinden sarsılmasını' ve 'aldatıldığını' ileri sürerek 2016 Ekim'inde açtığı çekişmeli boşanma davası, 19 Ocak 2018'de sonuçlanmış, mahkeme çiftin boşanmasına karar vermişti. Şener boşanma davasında verilen tazminat miktarı yönünden davayı İstanbul Bölge Adliye Mahkemesi'ne taşımış ve karar henüz kesinleşmemişti.

Ünlü çift, yılan hikayesine dönen bu boşanma sürecinin ardından uzlaşarak geçen 4 Mart'ta boşanmıştı. Demet Şener 3 milyon liralık tazminata, kızı ve oğlu için de aylık 32 bin 500 lira nafakaya hak kazanmıştı.Demet Şener'in bugün yeni bir aşk yaşadığı ortaya çıktı. Görüntüler 'Söylemezsem Olmaz' programında ekrana getirilince eski manken canlı yayına bağlanarak her şeyi itiraf etti.

Şener , ilişkisinin çok yakın bir zamanda başladığını söyledi ve "Ben özgür bir kadınım. Zorlu bir süreç yaşadım. Şu anda çok aşığım, çok mutluyum. Bu çok yeni bir ilişki." ifadelerini kullandı. 

CENK KÜPELİ KİMDİR?

CENK KÜPELİ KİMDİR?

Cenk Küpeli 1985 yılında Ankara'da doğdu. Başkent Üniversitesi İletişim Fakültesi'nden mezun olan Cenk Küpeli, New York City Üniversitesi'nde İşletme yüksek lisansını tamamladı. Tav Holding'de başladığı kariyerini Doğa Grup Genel Müdürü olarak sürdürdü. Eski milli basketbolculardan Cenk Küpeli, aynı zamanda Beşiktaş Kongre üyeliği ve Şişli Meslek Yüksek Okulu Mütevelli Heyeti üyesi olarak da görev yapıyor.

Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER 5 dakikada magazin turu (23 Şubat 2020)