Demet Şener: O kişi karşıma çıkacak

2005’te evlendiği İbrahim Kutluay’dan 8 ay önce boşanan Demet Şener Şamdan’a konuştu.

16 Ağustos 2018, Perşembe 06:05
A A
İşte Demet Şener'in açıklamaları...

İşte Demet Şener'in açıklamaları...

“Mesleğime 16 yıl ara verdim. Döndüğümde insanların beni bu kadar bağırlarına basacaklarını bilmiyordum. Bu ilgiyi, sevgiyi, takdiri özlemişim. Vücudumu, yüzümü daha çok beğeniyorum. Bu mantık, akıl ve olgunlukla daha güzel işler yapacağım.”

“Aşka inanıyorum. Kendimi kapatan biri değilim. O kişi bir yerde karşıma çıkacak. Yeter ki düzgün olsun. Tabii bunlar ısmarlama konular değil. Kime aşık olacağınızı bilemezsiniz."

“Biri bana bu ahlaksızlığı yaptı diye herkese aynı gözle bakmam. Bir yerlerde düzgün adamlar var. Hak ettiğim mutluluğu bulacağım. Temiz kalbime, sevgime güveniyorum. Mutlu edilmekten başka bir şey istemiyorum. Zaten her şeye sahibim.”

“Çevrem ‘Bu enerjiyi nereden buluyorsun? Bunları başkası yaşasa somurtup oturur’ diyor. Yaradılışım böyle. Aslında her insan çok güçlü, ama bunun farkında değil.”

"YAŞIN ÖNEMİ YOK"

"YAŞIN ÖNEMİ YOK"

“Takipçi sayım 500 bine ulaştı. Yorumların yüzde 90’ı beğeni ve takdir dolu. Bu çok az insana nasip olur. Boşanma gibi bir süreci güçlü şekilde atlatmanın maddiyatla veya ne olduğunuzla ilgisi yok. Herkesin hayatı güzelken tepetaklak olabiliyor.”

"Artık yaşın önemi yok. Kendine iyi bakan herkes zamanı geri sarabilir. Tabii ki yaşlanacağız, ama önemli olan yaşımızın en iyisi olmak. Sağlıklı beslenmek ve sporla bunu başarmak mümkün. Hatta gençlerden çok daha iyi durabilirsiniz.”

“Sevgisini çok gösteren biriyim. Çocuklarıma hep ‘Seni çok seviyorum’ dedim. Karşılığını aldım. Ömer’le dans da ediyorum, futbol da oynuyorum. İrem’le baş başa yemeğe çıkıyoruz. Arkadaş gibiyiz ama arkadaş değiliz. O ince çizgiyi iyi belirledim.”

“Günlük hayatta sıfır makyaj dolaşırım. Kendimi güneşten korurum. Yüzümde botoks yok. Dolgu sadece dudağımda var, onu da yaptıralı 20 yıl oldu.”

Sıradaki haber yükleniyor...

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.