Demet Şener: Tek başıma denize giremem!

Cenk Küpeli ile geçtiğimiz aylarda boşanan Demet Şener, en büyük korkusunu açıkladı. 43 yaşındaki eski manken, fobisi nedeniyle denize asla tek başına girip açılamadığını söyledi.

10 Nisan 2021, Cumartesi 13:31 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Demet Şener, 1995 yılında Miss Turkey Güzellik Yarışması'nda birinci olduktan sonra hayatı değişti. Mankenlikteki başarısını oyunculukta da devam ettiren tescilli güzel, 1997 yılında 'Bir Demet Tiyatro'da rol almış, ardından 'Kahpe Bizans' filmiyle sinemaya adım atmıştı. 2018 yılında sona eren evliliğinden İrem ve Ömer isimli iki çocuğu olan ünlü güzel, geçtiğimiz yıl da kendi adını taşıyan giyim markasıyla ticarete adım attı.


 

DEMET ŞENER'İN FOBİSİ

DEMET ŞENER'İN FOBİSİ

Günaydın'dan Merve Yurtyapan'ın haberine göre; ünlü modacıların defilelerinde podyuma çıkan 43 yaşındaki Türkiye Güzeli'nin çok ilginç bir korkusu var.

Çocukluk yıllarında 'Jaws' filmlerini hiç kaçırmadan izleyen Demet Şener'de ilerleyen yıllarda büyük bir fobi oluşmuş. İzlediği filmlerden çok etkilenen eski manken, bu durumu hâlâ yaşadığını dile getirdi.

"Bu filmler sebebiyle köpek balığı korkusu oluştu. Aynı zamanda inanılmaz hayranlık duyduğum hayvanlar. Hem bu kadar hayranlık duyup hem de bu kadar korkmam enteresan doğrusu. Hatta bunları konu alan her belgeseli izliyorum ancak tek başıma denize girip açılamıyorum."

Demet Şener, bir dönemin en popüşer filmleri arasında yer alan 'Jaws' serisi nedeniyle ortaya çıkan bu travmasını atlatmak için önümüzdeki dönemlerde adım atacağını söyledi.


"Bu fobimi yenmek istiyorum. Önümüzdeki yıllarda Güney Afrika'ya seyahat etme planım var. Orada köpek balığı kafes dalışı yapmayı da düşünüyorum. Eğer bunu yapabilirsem belki fobimi de yenmiş olurum."

EVLİLİĞİ 1.5 YILDA BOŞANDI

EVLİLİĞİ 1.5 YILDA BOŞANDI

İbrahim Kutluay'la 11 yıllık evliliğini olaylı bir şekilde noktalayan Demet Şener, boşanmasından kısa bir süre sonra, 21 Haziran 2019 tarihinde Cenk Küpeli ile evlenmişti. Ünlü çift, Ocak 2021'de Bakırköy 12. Aile Mahkeme’sinde boşandı.

BOŞANMANIN NEDENİ!

BOŞANMANIN NEDENİ!

Evliliklerinin başında eşi Cenk Küpeli’nin çocuk istemesini olumlu karşılayan Demet Şener, çocuklarının büyümesi ve evliliğin ardından tekrar iş hayatına dönerek kendi markasını kurması ile 'yeni çocuk' isteğini rafa kaldırmıştı.

Bu karar sonrası Cenk Küpeli ve Demet Şener konuşup dostça bu birlikteliği bitirmeye karar verdiler. Demet Şener ve Cenk Küpeli anlaşmalı bir şekilde ayrıldılar ve birbirlerinden maddi ve manevi talepleri olmadı.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Özge Ulusoy: Gelen yorumlar beni çok güldürdü!