Demi Moore'dan yıllar sonra gelen tecavüz ve düşük itirafı

Demi Moore, hayatını anlattığı Inside Out adlı bir kitap yazdı. Kitap 25 Eylül'de raflara çıkacak. Moore, kitabıyla ilgili verdiği röportajda özel hayatının hiç bilinmeyen detaylarını paylaştı...

14 Eylül 2019, Cumartesi 10:23 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Demi Moore Hollywood'ın en beğenilen kadın oyuncularından biri ve ardında gayet başarılı bir kariyer bıraktı.

56 yaşındaki oyuncu bundan tam 29 yıl önce hamileyken verdiği çıplak pozlarla çok konuşulmuş ve Hollywood'da kendinden sonra gelen kuşağın kadınları için adeta öncü olmuştu.

Aradan geçen yıllara koca bir hayattan bile fazlasını sığdıran Demi Moore yine çıplak poz verdiği bir dergi kapağıyla çok konuşulacağa benziyor.

Hayatına dair tüm detayları paylaştığı kitabı 'Inside Out' önümüzdeki hafta piyasaya çıkacak ve Moore bu süreçte gazete ve dergilere sürekli röportajlar vererek hem kendini anlatıyor hem de kitabının reklamını yapmış oluyor.

15 yaşında tecavüze uğradığını ilk kez bu kitapta paylaşan Demi Moore,  Ashton Kutcher ile birlikte, adını Chaplin Ray koymayı planladıkları bir kız bebeğe hamile olduğunu, ancak altı aylıkken bebeğini düşürdüğünü de açıkladı.

Ashton Kutcher büyük aşk yaşayarak evlenen Moore'un kitapta anlattıklarına göre bu ilişki sadece düşükten dolayı yıpranmakla kalmamış: Ashton Kutcher Demi Moore'u aldatmış...

Demi Moore yaşadığı bu zorlu süreçlerden sonra alkol ve uyuşturucu bağımlısı olduğunu da anlatıyor kitabında.

Şimdilerde daha sade ve sakin bir hayatı seçen Moore'un kitabının okuyuculardan alacağı tepkiler merakla bekleniyor...

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Kuzey Kore Lideri Kim'i karşılarında gören köylüler ne yapacağını şaşırdı