Demiroğlu Bilim Üniversitesi öğretim üyesi alımı başvuru şartları nelerdir?

Demiroğlu Bilim Üniversitesi 3 öğretim üyesi alacak. Son başvuru tarihi 28 Mart olarak belirlenirken adaylar başvuru şartlarını merak ediyorlar. İşte konuyla ilgili detaylar...

12 Mart 2019, Salı 15:33 Son Güncelleme:
A A
Demiroğlu Bilim Üniversitesi öğretim üyesi alımı başvuru şartları nelerdir?

Demiroğlu Bilim Üniversitesi Rektörlüğü "3 öğretim üyesi alınacak" ilanı geçti. Başvuru süresi 15 gün olarak açıklanırken ilan "Üniversitemizin aşağıda belirtilen birimlerine 2547 sayılı Yükseköğretim Kanunu ile Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliğinin ilgili maddeleri uyarınca, Üniversitemiz Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Kriterlerini sağlamış olmak koşuluyla Öğretim Üyesi alınacaktır." şeklinde geçildi. 

İLAN İLE İLGİLİ DETAYLARA ULAŞMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Profesör kadrosuna başvuracak adayların;

Dilekçe, YÖK formatında öz geçmiş, yayın listesi, diploma, uzmanlık belgesi ve Doçentlik belgesinin noter tasdikli kopyaları ile YDS, ÜDS veya KPDS sonuç belgesi, nüfus cüzdan fotokopisi, erkek adaylar için askerlik durum belgesi ve 8 adet vesikalık fotoğraf ile yayınları kapsayan 1 adet dosya ve bu dosyadaki tüm belgeleri içeren 6 adet PDF formatında hazırlanmış olan CD veya taşınabilir bellek ile birlikte şahsen Üniversitemiz Personel Daire Başkanlığına (Büyükdere cad. No:120/1 Şişli-İstanbul Tel: (212) 213 64 83-159) teslim etmeleri gerekmektedir.

Doçent kadrosuna başvuracak adayların;

Dilekçe, YÖK formatında öz geçmiş, yayın listesi, diploma, uzmanlık belgesi ve Doçentlik belgesinin noter tasdikli kopyaları ile YDS, ÜDS veya KPDS sonuç belgesi, nüfus cüzdan fotokopisi, erkek adaylar için askerlik durum belgesi ve 8 adet vesikalık fotoğraf ile yayınları kapsayan 1 adet dosya ve bu dosyadaki tüm belgeleri içeren 4 adet PDF formatında hazırlanmış olan CD veya taşınabilir bellek ile birlikte şahsen Üniversitemiz Personel Daire Başkanlığına (Büyükdere cad. No:120/1 Şişli-İstanbul Tel: (212) 213 64 83-159) teslim etmeleri gerekmektedir.

Doktor Öğretim Üyesi kadrosuna başvuracak adayların;

Dilekçe, YÖK formatında öz geçmiş, yayın listesi, yayınlar, diploma ve uzmanlık belgesinin noter tasdikli kopyaları ile YDS, ÜDS veya KPDS sonuç belgesi, nüfus cüzdan fotokopisi, erkek adaylar için askerlik durum belgesi ve 8 adet vesikalık fotoğrafı kapsayan 5 adet dosya ile birlikte şahsen Üniversitemiz; Tıp Fakültesi Dekanlığına (Büyükdere cad. No: 120/1 Esentepe-Şişli-İstanbul Tel: (212) 213 64 83-169)/Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Müdürlüğüne (Yazarlar Sokak No:17 Esentepe-Şişli-İstanbul) teslim etmeleri gerekmektedir.

Başvurular ilan tarihinden itibaren 15 gündür.

Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER Doğal Yaşam Parkı’nda ilk defa kaplan doğdu