Denetim yapan polislere küfür etmişti: Selen Seyven Katırcıoğlu hakim karşısına çıkacak

Geçen yıl, denetim yapan polislere küfür ve hakaret eden oyuncu Selen Seyven Katırcıoğlu ile bir arkadaşı, hakim karşısına çıkacak. İkilinin 2,5 yıla kadar hapsi isteniyor.

27 Şubat 2021, Cumartesi 12:21 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Selen Seyven Katırcıoğlu, geçtiğimiz yıl arkadaşıyla birlikte Taksim'e gitmek üzere taksiye bindi. Şişli Sıraselviler Caddesi'nde polis denetimi olduğu için trafik yavaş ilerliyordu.

Günaydın'dan Dilek Yaman Demir'in haberine göre; takside bulunan Serkan Özcan, araç içerisinden başını çıkartarak polis memurlarına hakaret etti.

Selen Seyven de polislere yönelik 'onun bunun g..... yalayın, rüşvetçiler sizi' diyerek küfür etti. Polis memurları, olayla ilgili tutanak tutarak, ikiliyi polis merkezine götürdü.

İfadeleri alınan iki arkadaş, suçlamaları reddetti. Ancak savcılık, Selen ve arkadaşının savunmalarının suçtan kurtulmaya yönelik olduğunu değerlendirerek iddianame düzenledi.

İki arkadaşın birden fazla görevli memura karşı zincirleme şekilde hakaret ettikleri belirtilerek dava açıldı. Seyven ve arkadaşı 2,5 yıla kadar hapis istemiyle yargılanacak.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Emel Müftüoğlu: Sezen Aksu ve Ajda Pekkan'a laf atmadım