Deniz Akkaya eleştirilere yanıt verdi: Kime ne!

Geçen gün sosyal medya hesabından paylaştığı fotoğraflarla gündeme gelen Deniz Akkaya, Etiler’de görüntülendi. Akkaya, kendisine yönelik yapılan eleştiriler hakkında konuştu.

04 Şubat 2021, Perşembe 09:57 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Etiler'de objektiflere takılan Deniz Akkaya, giyim tarzı ve yeni imajıyla dikkat çekti. Akkaya, kendisini görüntüleyen muhabirlere, “Şu an saçlarım sizin saçınızdan daha kısa. Yakın zamanda bedelli olarak askere gideceğim de” diyerek, gülümsetti.

Sosyal medyadan paylaştığı fotoğraflara gelen eleştiriler hakkında konuşan Akkaya, “Saçma sapan yorum yapıyorlar. Ben de ona göre cevabımı veriyorum. Ben 1997 yılında birinci oldum. O zaman da böyle pozlar verdim, şimdi de veririm kime ne!” dedi.

Milliyet'ten Mesut Yılmaz'ın haberine göre; ünlü sanatçı Coşkun Sabah’la girdiği polemik ile ilgili gelen sorulara da yanıt veren Deniz Akkaya, “Türkiye’de erkeklere verilen haklar kadınlara verilmiyor, çifte standart söz konusu” dedi.

Coşkun Sabah’ın “Yaşa çok takıldılar, ben genç gösterdiğim için yanımda genç bir kadın olmasını isterim” demesinin hatırlatılması üzerine ise model, “Buna hakkı var ama bu hak kadınlara verilmiyor işte. Kadınlar böyle bir şey yaptığı zaman farklı algılanıyor" diye konuştu.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER 5 dakikada magazin turu (4 Şubat 2021)