Deniz Akkaya’nın canlı yayındaki o sorusuna Tuğba Özerk dava açtı

Deniz Akkaya’nın canlı yayındaki o sorusuna Tuğba Özerk dava açtı

“Duymayan Kalmasın” programında, Tuğba Özerk'in annesine Deniz Akkaya’nın sorduğu soru olay olmuştu. Tuğba Özerk o günleri unutmadı ve dava açtı

20 Ocak 2017, Cuma 07:34 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
Tuğba Özerk, “Duymayan Kalmasın” programında, annesi Günay Kapani’ye “Kızınızla aranız bozukmuş. Gerçekten onun sevgilisiyle birlikte oldunuz mu?” diye soran Deniz Akkaya’ya dava açtı.

Şarkıcı Tuğba Özerk'in, eski manken sunucu Deniz Akkaya'ya açtığı 100 bin liralık tazminat davası açtı.

Ünlü şarkıcı, konuyla ilgili şöyle dedi: “Canlı yayında anneme akıl almaz bir soru yöneltti. Neye uğradığını şaşırdı kadın. Telefonu kapattıktan sonra rahatsızlandı. Deniz Akkaya hakkında suç duyurusunda bulundum, 100 bin liralık manevi tazminat davası açtım. Tazminatın tamamını şehit ailelerine bağışlayacağım.”


ÖNCEDEN PLANLI


Şarkıcının avukatı ise, "Deniz Akkaya her şeyi önceden planladı ve sonuçta ağzındaki baklayı çıkararak gerçek niyetini ortaya koydu. Milyonlarca kişi huzurundaki bu yalan iddia, haksız fiil ve hakaret nedeniyle müvekkilim ve annesi toplum nazarında küçük düşmüş, onurları kırılmış ve saygınlıkları zarar görerek büyük elem ve ıstıraplara düçar olmuşlardır" dedi.

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Yakıştı mı şimdi bu sana?