Deniz Akkaya o haberler sonrası canlı yayına çekiçle çıktı!

Deniz Akkaya'nın, sert çıkışlarından dolayı sunucusu olduğu kanaldan sert uyarı aldığı iddia edilmişti. Bu olay üzerine sinirlenen Akkaya'nın kanalda olay çıkardığı ve camı çerçeveyi indirdiği de söylenmişti. Eski manken, çıkan haberler sonrası canlı yayına çekiçle çıktı.

02 Ekim 2021, Cumartesi 14:15 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Sosyal medya fenomeni Selin Ciğerci ile uzun süredir polemik yaşayan, tedbir kararını ihlal ettiği için hapis cezasına çarptırılan Deniz Akkaya'nın, "sert çıkışlarından dolayı sunuculuk yaptığı Beyaz TV'nin yöneticilerinden uyarı aldığı" haberleri çıkmıştı.

Yönetimin uyarılarından sonra sinirlerine hakim olamayan Deniz Akkaya'nın, kanalda olay çıkardığı ve camı çerçeveyi indirdiği iddia edilmişti.

44 yaşındaki eski manken, hakkında çıkan iddiaları, sunucusu ve yorumcusu olduğu 'Söylemezsem Olmaz' programının canlı yayınına elinde çekiç çıkarak tiye aldı.

Cam kırma sesleriyle yayına çıkan Deniz Akkaya, "Kanalımda bir doz cam kapı kırmadan asla güne başlamam" göndermesiyle dikkatleri üzerine çekti.


Bazı kişilerin "Boş koltuk varsa ben geleyim" şeklinde program yapımcısına mesaj attığını belirten Akkaya, "Bilal 'ben Gülben Ergen'i alacağım' demiş" diyerek, partneri Seren Serengil'e takıldı.

Programın diğer yorumcusu Seren Serengil, "Her şeyi çok takmanızı önermiyorum. Atmalar, tutmalar olabilir. İnsanlar kızabilir, sinirlenebilir, her şey olabilir. Ama köstebek olunca da olmuyor yani. Gördüğünüz gibi Deniz burada. Herhangi birimizin kafası kırılmış değil. Cam da kırılmış değil" ifadelerini kullandı.

Tek kişilik hücrede üç gün hapis yatan Akkaya, cezaevi çıkışı, “Gayet paşalar gibi yattık çıktık. Dananın kuyruğu kopacak arkadaşlar. Zaten savcılıkta da bu FETÖ ilişkileri ile ilgili biz randevularımızı almıştık. Bunları konuşmamam için zaten tedbir aldırmış" demişti.

Akkaya cezaevinden çıktığı gün Selin Ciğerci’den bir hamle daha gelmişti. Sosyal medya fenomeni, avukatı aracılığıyla, Beykoz Asliye Hukuk Mahkemesi’ne Akkaya hakkında 100 bin TL'lik manevi tazminat davası açmıştı.


Deniz Akkaya’nın internet ortamında, yazılı ve görsel medya araçlarında müvekkili hakkında yazılı ve sözlü yayın yapmasının ihtiyati tedbir yoluyla durdurulmasına karar verilmesi istenmişti.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Matematik dünya üçüncüsü, 'Kim Milyoner Olmak İster' yarışmasına katıldı, üçüncü soruda elendi