Deniz Akkaya ve Ece Ronay cephesinde büyük kriz

Eski manken ve model Deniz Akkaya şu sıralar ulusal bir kanalda magazin programı sunuculuğu yapıyor. Deniz Akkaya, geçtiğimiz aylarda Mehmet Ali Erbil ile tatsız olaylar yaşayan sosyal medya fenomeni Ece Ronay’a sert ithamlarda bulundu. Deniz Akkaya’nın bu sözleri sonrası Ece Ronay ise Deniz Akkaya’ya şaşkına çevirecek cevap verdi.

03 Kasım 2021, Çarşamba 13:06 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Magazin dünyasında yaşanan tartışmalar her geçen gün alevleniyor. Deniz Akkaya, geçtiğimiz haftalarda Mehmet Ali Erbil’in kendisini taciz ettiğini öne süren Ece Ronay’a sunuculuğunu yaptığı programda sert ifadelerde bulundu. 

Deniz Akkaya, şarkıcı ve sosyal medya fenomeni Ece Ronay’a şu sözlerle yüklendi, “Bak güzelim, senin Edirne'den ilerisinde hiçbir esamen okunmaz ya normal şartlarda. 

Biz seninle binelim uçağa, seni yüzde 90 vizen de olsa durdururlar bu tipinle. Çünkü terörist tiplisin sen, tipin terörist senin. 

Benim ölüm, senin dirinin üstünden buldozerle geçer. Sen sıfır Türkçe, sıfır yabancı dil, senin... Daha ezmek istemiyorum. 

Gel Etiler'e buluşalım, ben rica edeceğim 'bu kızı alsınlar' diye, senin 5 kere üstünü ararlar” Deniz Akkaya’nın bu sert yorumlarının ardından Ece Ronay cephesinden yanıt gecikmedi.

Sosyal medya sayfasından paylaşım yapan Ece Ronay, “Sen de ruh hastasısın. Yalnızlık başına vuruyor. 

Sıkıntıdan beben yaşındaki insanlara bulaşıyorsun. Seviyene düşmek zorunda kaldım başka dilden anlamıyorsun. Terörist olduğumu düşünüyorsan savcılığa git. 

Ece Ronay’ın bu yanıtına Deniz Akkaya’nın cevap verip vermeyeceği ise merak konusu oldu.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Melisa Emirbayer hamile!