Önceki Fotolar

Deniz Akkaya: Yaşlanmaktan değil eskimekten korkuyorum

Hep inişli çıkışlı, fırtınalı bir hayatı oldu. Ne aşkını sakladı, ne yaşadığı şiddeti... Hep net ve açık oldu. 40 yaşındaki Deniz Akkaya diyor ki: Yaşlanmaktan değil, demode olmaktan korkuyorum. “Elalem ne der” diyerek yaşayanlar, olduğu gibi görünmeyenler, boşanıp televizyona çıkanlar, “Oyuncuyum ama çok namusluyum” diyenler falan... İşte onlar o kadar demode ki… Işıl CİNMEN isil.cinmen@posta.com.tr Onur Baştürk, geçenlerde Cem Yılmaz ve sizin 2001 Bazaar çekiminizi köşesine koyup “Ünlüler eskiden daha cesurmuş!” yazdı...

25 Kasım 2017, Cumartesi 05:00 Son Güncelleme:
A A
Şimdi evlenir misiniz?

Şimdi evlenir misiniz?

Hayır, çünkü bir önceki ilişkimde Murat’ı Ayşe ile tanıştırdım. Bana bir şey demedi ama teyzelerime gidip, “Ben yeni baba istemiyorum, benim babam var” diye ağlamış. Ona bir daha o stresi yaşatmak istemiyorum. ‘Sinek kadar kocam olsun başımda bulunsun’culardan değilim. Ne oluyor Allah aşkına evlenince? Kızım benim için çok değerli. Ben evlenmesem de olur… Sevgiliniz Gökmen Şeynova huzur veren birine benziyor. Sekiz aydır beraberiz. Benden iki yaş küçük. Annesi arkadaşımdı ama annesi büyük benden. Gökmen 15 yıldır Amerika’daydı, döndüğünde kilo almış. Sabahları koşmaya başladık. Öyle başladı… Aşka daha sağlıklı bakıyorum artık, şimdi de aşığım ama daha yumuşak bir aşk...

ÜNLÜ KADINLAR YAŞADIKLARI ŞİDDETİ SAKLIYOR

ÜNLÜ KADINLAR YAŞADIKLARI ŞİDDETİ SAKLIYOR

Hülya Avşar’ı neden sevmiyorsunuz? Teknem daha hızlı gitsin diye erkek egemen toplumda, erkekleri havalandıracak laflar ediyor. Yok, “Bir kere aldatmaktan bir şey olmaz” yok, “Akıllı kadın dayak yemez.” Bunları nasıl hoş bulayım?

Bildiğimiz kadarıyla Hülya Avşar hiç şiddet görmedi. Siz birkaç kez gördünüz. Niye böyle adamları çektiniz hayatınıza?

Bildiğimiz kadarıyla Hülya Avşar hiç şiddet görmedi. Siz birkaç kez gördünüz. Niye böyle adamları çektiniz hayatınıza?

Çoğu ünlü kadın yaşadıklarını saklıyor! Hülya Avşar’la ilgili bir sürü şehir efsanesi var değil mi? Dönüp dolaşıp önüme gelen iki konu var: Kapıdan çıkarken düşmüşüm. Eee siz hiç mi düşmediniz? Bir de bu dayak mevzusu... “Bunlar neden sana denk geliyor” lafına katılmıyorum. Birçok kadın “Alem ne der” diye gizliyor, utanıyor.

ELEKTRONİK MÜZİĞİN DEVLERİNİ GETİRECEĞİZ

ELEKTRONİK MÜZİĞİN DEVLERİNİ GETİRECEĞİZ

Kein’da geçen çarşamba harika bir parti verdiniz. ‘Succubus by Deniz Akkaya’. Devam edecek mi? Öyle görünüyor. Jülide Güngör ile birlikte veriyoruz partileri. Elektronik müziğin devlerini ülkeye getireceğiz. Succubus, erkeklerin rüyalarına girip onlarla sevişerek enerjilerini çeken mitolojik bir yaratık. Kadınların güçlenmesi gerektiğine inanıyorum. Bu uçuk isim hoşuma gitti.

Gece hayatını eskisi kadar seviyor musunuz?

Gece hayatını eskisi kadar seviyor musunuz?

Küçüklüğümden beri dışarı çıkmayı çok sevdim. Eskiden şuursuzca çıkıyordum, Allah’tan başıma bir şeyler gelmemiş. Hâlâ seviyorum çünkü çok eğleniyorum. Annelik, üstüne bir annelik kostümü giyip ölmeyi beklemek değil ki! Sevgilimle aşkımı yaşamayı da, sabahlara kadar dans etmeyi de seviyorum. Uyanınca da koşuma çıkarım. Ne yapıyorsan severek yap ama dengeyi kaçırma. O zaman hayatın hiçbir tarafının üstüne çizik atman gerekmez.

Sıradaki haber yükleniyor...