Deniz Baykal: Üzerimde çok baskı var

Deniz Baykal: Üzerimde çok baskı var

Torunu Mehmet'in New York'taki mezuniyet törenine katılan Antalya Milletvekili Deniz Baykal, CHP'nin Cumhurbaşkanlığı adaylığı seçimi ile ilgili yorum yapmaktan çekinerek; 'Türkiye gündemine geçmeyelim, üzerimde çok baskı var' dedi

21 Mayıs 2014, Çarşamba 22:26 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

CHP eski Genel Başkanı, Antalya Milletvekili Deniz Baykal’ın torunu Mehmet Erkılıç, Columbia Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği bölümünden mezun oldu.

Torunu Mehmet’in New York’taki mezuniyet törenine eşi Olcay Baykal ve kızı Aslı Başar ile birlikte katılan Baykal, torunu Mehmet’in ağustos ayında Microsoft’ta işe başlayacağını söylerken, CHP’nin Cumhurbaşkanlığı adaylığı seçimi ile ilgili yorum yapmaktan çekinerek; “Türkiye gündemine geçmeyelim, üzerimde çok baskı var” dedi.

Columbia Üniversitesi kampüsünde yapılan mezuniyet töreni sonrasında konuşan Baykal; “Bizim için çok değerli anlamlı bir gün, Mehmet bizim evde eşimin 3 aylıktan itibaren yetiştirdiği bir torun. Bizi çok mutlu etti. Kendi olanakları ve başarısıyla buralara kadar geldi. Bundan sonrası için de başarılı bir iş hayatının olacağı işaretlerini verdi. Ağustos ayında Microsoft da işe başlayacak.”

CHP’nin Cumhurbaşkanı adaylığını belirlemek üzere kendi içinde yaptığı oylamadan çıkan sonuçlar ile ilgili olarak; “Türkiye gündemine geçmeyelim, onları başka zaman konuşuruz. Cumhurbaşkanlığı seçimi konusunda üzerimde çok baskı var. O konuları şimdi hiç konuşmak istemiyorum. Daha sonra detaylı konuşuruz” demekle yetindi.

Hürriyet

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER CHP'den Muharrem İnce açıklaması