Deniz Bulutsuz ve Ozan Güven olayında kamera kayıtları ortaya çıktı: Çıplak ayakla sokağa kaçmış

İlk duruşması 21 Ocak'ta görülecek olan Ozan Güven’in, sevgilisi Deniz Bulutsuz’u darp etmesi sonrası yaşananlara ait kamera görüntüleri ortaya çıktı. Emniyet güçleri tarafından incelenen görüntülerde; Bulutsuz’un gördüğü şiddet sonrası çıplak ayakla sokakta yürüdüğü belirlendi.

16 Temmuz 2020, Perşembe 11:16 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Sevgilisi Deniz Bulutsuz'u darp ettiği gerekçesiyle Ozan Güven'in 13.5 yıla kadar hapsi isteniyor. İlk duruşma 21 Ocak 2021'de yapılacak.

Günaydın'ın haberine göre; önceki gün Ozan Güven'in evinin yakınlarındaki bir iş yerinin kamera kayıtları incelendi. Görüntülerde, Bulutsuz'un çıplak ayakla sokakta yürüdüğü belirlendi.


Kamera görüntülerinin iş yerinin ön kısmını ve sokağı gösterdiği, görüntülerin siyah-beyaz olduğu ortaya çıktı. Görüntülerde Bulutsuz'un darp sonrası 03.38'de çıplak ayakla kamera görüntüsünün açısına girdiği, 3-4 metre yürüdükten sonra Levent Caddesi'ne doğru gittiği belirlendi.


Bulutsuz'un görüntülerinin devamında 03.40 sularında Güven'in şoförü Hasan D.'nin görüntüye girdiği belirlendi. Güven'in ifadesinde belirttiği benzin istasyonunun kamera görüntüleri incelendi.


Kamera görüntülerinde Güven'in şoförüne ait aracın istasyona girdiği ve marketten alışveriş yaptığı görülüyor. Ancak bu sırada Bulutsuz'un içeride olup olmadığı belirlenemedi.

Öte yandan dün de Güven ve Bulutsuz arasında yargılama devam ederken, Bulutsuz'un dava dosyasına Ozan Güven'in kendisini daha önce de şiddet içeren sözler sarf ettiğini gösteren WhatsApp yazışmalarını delil olarak sunduğu ortaya çıktı. Yine Günaydın'ın haberine göre; belgelerde ikilinin eski tarihli yazışmalarında, Ozan Güven'in Deniz Bulutsuz'a sarf etmiş olduğu sinkaflı sözler nedeniyle defalarca kez özür dilediği, yaptıklarından pişman olduğunu dile getirip Bulutsuz'un kendisine bir şans daha vermesini istediği görülüyor.


İşte o mesajlar:

'Kendimi bağırmadan ifade edemediğim için çok üzgünüm... Kendimi hiç affetmeyeceğim'

'Ne açıklaması olan ne de affedilecek ne de unutulacak bir şey yaptım. Kokusunda huzur bulduğum kadına bunu yaptığım için utanıyorum'

'Her gece kahrolarak yatıyorum her sabah da öyle uyanıyorum. Yer yarılsa da içine girsem'

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Özgün: Beni dünyanın en mutlu insanı yaptınız