Deniz Çakır karavanını küçük buluncu sette kriz çıkardı

Oyuncu Deniz Çakır, yeni projesinin setinde kendisi için getirilen karavanı beğenmedi. Haber vermeden rol arkadaşları Serkay Tütüncü ve İlayda Alişan’ın aracına geçen Çakır, set ekibinin tepkisine maruz kaldı. Yapım ekibi ne yaptıysa Çakır’ı araçtan çıkaramadı.

18 Şubat 2021, Perşembe 10:23 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Deniz Çakır, Hülya Avşar ve Mehmet Aslantuğ’un başrollerini paylaştığı bir dizi projesinin setinde karavan krizi meydana geldi.

Hürriyet'ten Sinem Vural'ın haberine göre; kendi karavanını küçük bulan Deniz Çakır, ekipten aracının değişmesini istedi. Pandemi nedeniyle karavan şirketleri yoğunluk yaşarken set ekibi de oyuncunun bu isteğine olumlu cevap veremedi.


Çakır, rol arkadaşları Serkay Tütüncü ile İlayda Alişan’ın beraber kullandığı daha büyük karavanı fark edince adeta onların aracına el koydu.

Sete geldiklerinde Çakır’ın kendi karavanlarına geçtiğini gören oyuncular, yapım şirketinden bu durumun düzeltilmesini talep etti.

Fakat yapım ekibi Çakır’ı, araçtan çıkaramadı. Daha küçük karavana geçmek zorunda kalan Tütüncü ve Alişan’ın tepkisine oyuncunun sessiz kaldığı iddia edildi.

Öte yandan 38 yaşındaki Deniz Çakır’ın dizi setinin başlangıcından beri kızını canlandıran İlayda Alişan’a kötü davrandığı öne sürüldü. İkilinin, çekimler bittiğinde mümkün olduğunca sette birbirlerinden uzak durmaya çalıştığı iddia edildi. Çakır’ın daha önce benzer sorunlar yüzünden “Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz” dizisinin üçüncü sezonunda kadrodan çıkarıldığı iddia edilmişti.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Katerina Provaznikova'ya soğuk hava vız geldi