Deniz Çakır'dan Mustafa Ceceli'ye sert sözler!

Oyuncu Deniz Çakır, Instastory'den eski eşi Sinem Gedik'in İntizar'la samimi görüntülerini basına sızdırdığı iddia edilen Mustafa Ceceli hakkında paylaşımda bulundu

16 Temmuz 2018, Pazartesi 13:55
A A
Deniz Çakır'dan Mustafa Ceceli'ye sert sözler!

Eski eşi Sinem Gedik ve İntizar arasındaki samimi görüntüleri mahkemeye verdiği ve sonrasında da basına sızdırdığı iddia edilen şarkıcı Mustafa Ceceli hakkında çok sayıda paylaşım yapıldı. Kendisine yöneltilen suçlamaların haksız olduğunu söyleyerek görüntüleri kendisinin sızdırmadığını iddia eden Mustafa Ceceli, eski eşi tarafından bir süre sonra yalanlandı.

Flaş! Sinem Gedik cephesinden Mustafa Ceceli'ye cevap geldi

Her iki taraf da birbirlerini suçlayıcı açıklamalarda bulunurken özellikle ünlüler dünyasının kadınları hesaplarından yaptıkları paylaşımlarla yaşananlarda haksız buldukları Mustafa Ceceli hakkında paylaşımlar yapmayı sürdürüyor.

Hazal Kaya'dan Sinem Gedik ve İntizar'a destek

'İÇİMDEKİ BÜTÜN KÜFÜRLERİ...'

Bu tarz bir paylaşımda bulunan son isim oyuncu Deniz Çakır oldu.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz adlı dizinin kadrosunda izlediğimiz Deniz Çakır, Instastory'den paylaştığı Mustafa Ceceli fotoğrafının üzerine ''Bu şahıs nasıl hala ceza almıyor… İçimdeki bütün küfürleri gönderiyorum sana. Sen nasıl sokakta yürüyeceksin acaba?'' notunu düştü.

DENİZ ÇAKIR'IN PAYLAŞIMI:


Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER Burak Özçivit hem kendine hem eşine otomobil aldı