Deniz Seki by- pass hazırlığında

Cezaevinden çıktıktan sonra fazla kilolarından kurtulamayan Deniz Seki, mide by-pass ameliyatı olmak için önceki gün tetkik yaptırdı

16 Kasım 2017, Perşembe 09:11 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
Önceki Fotoğraflar

Tahlillerin sonucuna göre karar vereceğim’ dedi. (HaberTürk)

Öte yandan Deniz Seki ve Faruk Salman'ın ayrılığı gündemi sarstı. Deniz Seki cezaevinde iken asla onu yalnız bırakmayan Faruk Salman ile ilişkisini sonlandırdı. Evleneceklerine kesin gözüyle bakılan Deniz Seki ve Faruk Salman'ın neden ayrıldığı merak ediliyordu. Ortaya atılan iddia ise epey sarsıcı!

Duymayan Kalmasın'ın haberine göre; ayrılık nedeni Faruk Salman'ın ihanetiydi. İddiaya göre Deniz Seki cezaevinden çıktıktan hemen sonra Faruk Salman, Seki'ye onu cezaevindeyken başka bir kadınla aldattığını itiraf etti.İhanete uğradığını öğrenen Deniz Seki sinir krizi geçirip Faruk Salman'a tokat attı ve ilişkilerini bitirme kararı aldı.Bir süre sonra yeniden barışan çift aralarındaki sorunları aşamadı ve ilişkilerini bir kez daha bitirme kararı aldı.Ayrılığın ardından ilk kez konuşan Deniz Seki "Olmadı, o benim ilk aşkımdı çok kıymetlimdir. Ben de onun için çok kıymetliyimdir biliyorum. Ama hiçbir şey dışarıdan göründüğü gibi değildir arkadaşlar." açıklamasını yaptı.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Chloe Loughnan'ın doğum günü partisi anneden