Deniz Seki ile Murat Karabova aşklarını ilan etti

Murat Karabova ile Deniz Seki'nin bir süredir isimleri birlikte anılıyordu. Çıkan haberlerin ardından Seren Serengil ile Yaşar İpek'in nişan töreninde birlikte verilen görüntü çiftin aşklarını ilan ettiği şeklinde yorumlandı

01 Mayıs 2018, Salı 09:21
A A
Adları bir süredir birlikte anılan Deniz Seki-Murat Karabova çifti aşklarını dosta düşmana ilan etti. Seren Serengil-Yaşar İpek çiftinin Şile’deki nişanına birlikte katılan ikili, törende de aynı masada oturdu.

Aşk haberlerinin hemen ardından verilen görüntü, çiftin aşklarını ilan ettiği şeklinde yorumlandı.


Seren Serengil'in nişanına Nur Yerlitaş'ın Murat Karabova'ya söyledikleri damga vurdu


DENİZ SEKİ VE MURAT KARABOVA DAHA ÖNCE KİMLERLE BİRLİKTEYDİ?


Deniz Seki-Faruk Salman aşkı Deniz Seki cezaevindeyken bile sürmüş ve herkesin gıpta ile baktığı bir aşk olmuştu. Ancak gerisi Deniz Seki cezaevinden çıktıktan sonra gelmedi. Çift yollarını ayırdı.Seda Sayan-Murat Karabova aşkı ise muallakta kalan bir aşk olarak tarihe geçti. İkili ne birlikteyiz ne de birlikte değiliz dedi. 


MİDE KÜÇÜLTME AMELİYATI OLDU


*Öte yandan 90’a çıkan ve kilo almaya devam eden şarkıcı Deniz Seki çareyi mide küçültme ameliyatında buldu. 16 Şubat’ta ameliyat olan Deniz Seki geçen süre içinde 18 kilo verip 72 kiloya düştü.
Deniz Seki ile Murat Karabova aşk yaşamaya başladı

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.