Denizde kaybolan kardeşi için gözyaşı döktü

Zonguldak'ta serinlemek için denize giren Hayrettin Taşdemir(19) kayboldu, arkadaşı Gökhan Korkmaz ise son anda çevredekiler tarafından kurtarıldı

10 Ağustos 2018, Cuma 22:06 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
ÇEVREDEKİLER UYARDI

ÇEVREDEKİLER UYARDI

Milli Egemenlik Caddesi üzerindeki bulunan sahilde Hayrettin Taşdemir, çevredekilerin dalgalı olduğu için girmemesi yönünde uyarıda bulunduğu denize girdi. 

ARKADAŞINI SAHİLDEKİLER KURTARDI

ARKADAŞINI SAHİLDEKİLER KURTARDI

Arkadaşı Gökhan Korkmaz ile yüzen Hayrettin Taşdemir, bir süre sonra suda çırpınmaya başladı. Dalgaların etkisiyle kıyıdan uzaklaşan Hayrettin Taşdemir’i sahildekiler kurtardı. 

BULUNAMADI

BULUNAMADI

Hayrettin Taşdemir, tüm çabalara rağmen suda gözden kayboldu. Olayın ardından sahile polis, sağlık ekibi ve AFAD yönlendirildi. Deniz polisi ve Türkiye Taşkömürü Kurumu’na ait römorklar denizde arama çalışması yaptı. Taşdemir, tüm aramalara rağmen bulunamadı.

AİLESİNE HABER VERDİ

AİLESİNE HABER VERDİ

Ağabeyi Ferman Korkmaz, arama çalışmalarını gözyaşlarıyla izledi. Kardeşinin bulunmasını isteyen Ferman Korkmaz, cep telefonuyla Ağrı’da bulunan ailesini arayarak kardeşinin denizde kaybolduğunu söyledi. 

ARAMA ÇALIŞMALARI SÜRÜYOR

ARAMA ÇALIŞMALARI SÜRÜYOR

Hayrettin Korkmaz’ın ağabeyi ve arkadaşıyla 1 ay önce inşaatlarda çalışmak için Ağrı’dan Zonguldak’a geldikleri öğrenildi. Ekipler, Hayrettin Taşdemir’i bulmak için arama çalışmalarını sürdürüyor.

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER İstanbul'un bir ilçesinde kediler 'Şirinler'e döndü