Denizden Sibel Can çıktı!

Denizden Sibel Can çıktı!

Denizden Sibel Can çıktı!

08 Temmuz 2010, Perşembe 12:26 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Muğla'nın Bodrum İlçesi'ne bağlı Yalıkavak Beldesi'nden 10 hafta süreyle, özel bir televizyon kanalından canlı olarak yayınlanacak ‘Sibel canlı gecelerde’ adlı programın ilkinde Sibel Can hayranlarının yoğun ilgisiyle karşılaştı.

Yalıkavak'taki Port Bodrum Marina’nın amfi tiyatrosundan, çarşamba geceleri canlı olarak yayınlanacak ‘Sibel canlı gecelerde’ adlı programın ilki dün ekrana geldi. Program gereği denizden gelip serilen kırmızı halıdan yürüyerek amfi tiyatroya giden Sibel Can, iskeleden bota binişi sırasında düşme tehlikesinden son anda kurtuldu.

2 korumanın son anda kollarından tuttuğu Can topuklu ayakkabılarını çıkararak bota bindi. Sibel Can’ı görmek isteyen hayranları marinaya akın edince izdiham yaşandı. Can yaklaşık 2.5 saat süren programda, Orhan Gencebay'ın bazı şarkılarını da seslendirdi.

Sibel Can, program sırasında yaptığı konuşmada Bodrum'un, kendisi için aşkların üstünde olduğunu belirterek, “Bodrum'un bu büyülü atmosferinde 10 hafta canlı performans sergilemek benim için unutulmaz programlardan olacak” dedi.


Yaşar ANTER/DHA

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Yener Çevik, "Eşim sayesinde 185 kilo verdim"