Denizli'deki 'piyango şakacısı' işsiz kaldı

Denizli'deki  'piyango şakacısı' işsiz kaldı

Denizli’de, yılbaşı gecesi 60 milyon liralık büyük ikramiyenin kendine çıktığını sosyal medya hesabından paylaşan ardından şaka yaptığını söyleyen otobüs şoförü Cevdet Demirtaş işten çıkarıldı

19 Ocak 2017, Perşembe 15:24 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Yılbaşı çekilişi için Milli Piyango bileti alan, ancak kendine ikramiye çıkmayınca eski biletlerin numaralarını kesip oluşturduğu bileti büyük ikramiye isabet etmiş gibi sosyal medya hesabından paylaşan 3 çocuk babası Cevdet Demirtaş, işten çıkarıldı.

 

ŞAKAYLA ALAKASI VAR MI?Büyükşehir Belediyesi’nde otobüsü şoförü olan Cevdet Demirtaş, işten çıkarılmasının Milli Piyango şakasıyla alakalı olmadığını, bir süre önce bir yolcudan kimlik kartını göstermesini istemesi üzerine tartışma yaşandığını, Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Dairesi’ne şikayet edilmesi üzerine işsiz kaldığını söyledi.

Mazeretli olarak işten çıkarıldığını, tazminat ve işsizlik parası alamadığını belirten Cevdet Demirtaş, tekrar eski işine dönmek istediğini söyledi.

Cevdet Demirtaş, bu nedenle Büyükşehir Belediye Başkanı AK Partili Osman Zolan’la görüşmek istediğini söyledi..

 

'GÖRÜŞMEDİĞİM KAYINVALİDEM BİLE ARADI' DEMİŞTİCevdet Demirtaş, Milli Piyango çekilişinden 60 milyon liralık büyük ikramiyenin kendine çıktığını şakasıyla basında yer bulmuştu.

Demirtaş, olayı gerçek sanan ve uzun süredir görüşmediği kayınvalidesinin bile kendisini aradığını ifade etmişti. Deniz TOKAT / DHA

 

İŞTE PAYLAŞTIĞI O VİDEO


Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Tarla değil, adeta fotoğraf stüdyosu