Denizlispor Başkanı Kıbrıslıoğlu istifa etti

Denizlispor Başkanı Kıbrıslıoğlu istifa etti

Denizlispor'da sezon başında şampiyonluk parolasıyla göreve gelen Başkan Hasan Kıbrıslıoğlu, ekonomik sorunlarla mücadele edemediğini söyleyip, istifa etti

20 Aralık 2011, Salı 23:43 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

 Yönetim Kurulu’nun göreve geldiğinden bu yana geçmişe dönük borçlarını ödemekten nefes alamaz hale geldiği söyleyen Denizlispor Başkanı Hasan Kıbrıslıoğlu, "Sezon başından itibaren yönetim 6 milyon 500 bin Lira ödeme yaptı. Bu paranın büyük bir bölümü geçmiş yönetimlerden kalan borçtu. Borç ödemekten önümüzü göremez hale geldik. Mevcut futbolcuların transfer taksitlerini ödeyemiyoruz.

Maddi destek sözü verenler sözlerini tutmadı. Bu akşam itibariyle, başkanlık ve yönetim kurulu üyeliğinden istifa ediyorum. Bu kararı Denizlispor’un önünü açmak için aldım" dedi. Denizlispor’da gözler geçen sezonun devre arasında görevden ayrılan eski Başkan Mehmet Özsoy’a çevrildi. Kıbrıslıoğlu’nun göreve dönmesi için ikna çabaları sonuç alınamazsa, olağanüstü genel kurula gidildiğinde, eski başkan Mehmet Özsoy’un isminin gündeme gelebileceği belirtildi.

Ferah IŞIK/ DENİZLİ, (DHA) 

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER A Milli Kadın Futbol Takımı Rusya'ya deplasmanda 4-2 yenildi