Derbi öncesi çarpıcı sözler: Yine mi çıkış yok!

Fenerbahçe kaptanları Volkan, Mehmet Topal ve Hasan Ali, takım arkadaşlarına “Kadıköy’de psikolojik üstünlük hep bizdedir. İlk golde ‘Yine mi çıkış yok’ drleer. Daha çok hata yaparlar” dediler.

13 Nisan 2019, Cumartesi 08:59 Son Güncelleme:
A A
Derbi öncesi çarpıcı sözler: Yine mi çıkış yok!

Derbi saati yaklaştıkça F.Bahçe'de heyecan ve adrenalin en üst seviyeye gelmiş durumda... Teknik patron Ersun Yanal maç taktiğini futbolculara sürekli işlerken takım kaptanları da takım arkadaşlarına sürekli motivasyon ve cesaret aşılıyor. Volkan Demirel, Mehmet Topal ve Hasan Ali Kaldırım adeta 7 gün 24 saat iş başındalar.

YENİLERE DAHA ÇOK TELKİN!

Kaptanlar tüm futbolcularla sürekli iletişim halinde olurlarken telkinlerden en çok nasibini alanlar ise takıma devre arasında katılanlar oldu. Volkan, Mehmet ve Hasan Ali mesainin çoğunu bu futbolculara harcadı.

HERKESİN BEYNİNE KAZINDI

Kaptanlar geçmiş derbilerden örnekler verip anıları tazelerken psikolojik üstünlüğün kendilerinde olacağını, dakikalar ilerledikçe bunun daha da belirgin hale geleceğini arkadaşlarının beyinlerine adeta kazıdılar.

İLK GOLDE 'YİNE Mİ' DİYECEKLER!

En önemli unsurun sakin kalmak olduğunu söyleyen kaptanlar, "Dizleri titreyecek olan bizler değil onlar. Hep böyle olmuştur. Attığım ilk golde "Yine mi çıkış yok" psikoloji onları daha da çok hataya sürükler" dediler.Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER Manchester United, Carlos Tevez'i kadrosuna tekrar katmak istiyor