Derbiden önce yemek krizi!

Dev derbi öncesi Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz, Fenerbahçe Yönetimi’ne yemek davetinde bulundu. İlk başta davete sıcak bakan Ali Koç’un, daha sonra teklifi geri çevirdiği öğrenildi

02 Kasım 2018, Cuma 08:57 Son Güncelleme:
A A
Derbiden önce yemek krizi!

Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz, Fenerbahçe Başkanı Ali Koç’a yemek davetinde bulundu. Teklife sıcak baktığı ve teşekkür ettiği belirtilen Koç, daha sonra yemeğe katılmayacaklarını bildirdi. Cengiz’in bu sıcak, samimi ve dostça yaklaşımına çok sevindiklerini belirten Ali Koç’un, “Çok isterdik ama takımla beraber olacağız, stada maç saatine yakın bir zamanda ulaşabileceğiz. Bu güzel buluşmayı başka bir yer ve zamanda mutlaka yapalım. Nazik davetiniz için sonsuz teşekkürler” dediği bildirildi.

PROGRAMLARINA UYMADI

Fenerbahçeli yöneticilerin de maçın hafta içi oynanması ve iş programlarının uygun olmaması nedeniyle davete olumsuz baktığı öğrenildi. Dostça havayı pekiştirmek için atılan bu adımın şimdilik ertelenmesi, sosyal medyada yankı yarattı. Bazı Galatasaraylılar, teklifin reddedilmesine tepki gösterirken, bir grup Fenerbahçe taraftarı ise Ali Koç ve yönetiminin hamlesini doğru bulduğunu belirtti.

Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER Göztepe-Beşiktaş maçıyla açılacak olan Gürsel Aksel Stadı'nda arbede