Deren Talu ve Defne Samyeli'den açıklama! (Acun Ilıcalı boşandı)

Deren Talu ve Defne Samyeli'den açıklama! (Acun Ilıcalı boşandı)

Acun Ilıcalı Şeyma Subaşı'nın boşanmalarına sebep olarak gösterilen Deren Talu Instagram hesabından açıklama yaptı. Deren'in ardından bir açıklama da annesi Defne Samyeli'den geldi

26 Kasım 2018, Pazartesi 14:59 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Bugün eşi Şeyma Subaşı'ndan tek celsede boşanan Acun Ilıcalı ile adı anılan Defne Samyeli'nin kızı Deren Talu isyan etti...

İşte Deren Talu'nun açıklaması...

"Çok şaşkın, kırgın ve kızgınım. Acun Ilıcalı annem ve babamın arkadaşıdır. Belki iki kez merhaba demişimdir, o kadar. Londra'ya en son 13 yaşımda ailemle gittim, iddia edilen türde ilişkiler benim hayal bile edemeyeceğim çirkinlikte.

'AMAÇLARI NEDİR BİLMİYORUM!'

Böyle bir şey nasıl olabilir!! Hakkımda bu iftiraları üretenleri nefretle kınıyorum. Kimdir ve amaçları nedir bilmiyorum, ailemle yasal haklarımızı savunmak için adalete başvuruyoruz."

DEFNE SAMYELİ: MUTLAKA BEDELİNİ ÖDERLER

Deren Talu'nun açıklamasının ardından ünlü sunucu ve oyuncu Defne Samyeli de Instagram hesabından şu açıklamayı yaptı:

"Yine dedikodu, yine iftira, yine sosyal medyada yorum adı altında bir ton rezillik! Ne ilişkisi, ne Londra'sı, ne evi? Hayatlarımızda böyle çirkinlikler yok. Kızım Deren'in adını karıştırmaya çalıştıkları tamamen uydurma bu senaryoyu üreten, yazan, yayan herkes hakkında yasal yollara başvuruyoruz. Sorumlular elbette ortaya çıkacak, cezalarını çekecekler. 22 yaşında tertemiz genç bir insanı kendi karanlık ruhlarıyla böyle üzüp incitenler, mutlaka bedelini öderler."

Defne Samyeli ve kızı Deren Talu

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Corona virüs Alin ve Lina'yı babaannelerinden ayırdı