Dereye atılan çarşafı ceset sandılar!

Adanalı vatandaşlar, dere yatağından kötü kokular gelince köprünün altında bulunan ve şişkinliğiyle bir insanı andıran çarşaftan şüphelendi. Polislerin gelip inceleme yaptığı sırada, bir gencin gelip çarşafı aralamasıyla gerçek ortaya çıktı. Kokuya sebep olan içi pamuk dolu bir çarşaftı

07 Ağustos 2015, Cuma 16:16
A A
Dereye atılan çarşafı ceset sandılar!

Adana'da Sarıçam Deresi’nin kıyısından geçen vatandaşlar, çevreye yayılan kötü kokudan rahatsız oldu. Kokunun kaynağını araştıran vatandaşlar, yaya köprüsünün altında yatar vaziyetteki insan görünümünde olan çarşaftan geldiğini tespit etti. Cismin insan cesedi olabileceğini düşünen mahalle sakinleri, durumu polise bildirdi. Görgü tanıklarının yönlendirmesi ile çarşafı bulan polisler, Olay Yeri İnceleme Şubesi’nden meslektaşlarını çağırdı.

Su bulunmayan dereye yatağının çevresinde inceleme yapılırken bir genç, dereye inip çarşafı aralayınca gerçek ortaya çıktı. Kokunun çarşafa sarılı pamuk yataktan geldiği görülünce vatandaşlar rahat bir nefes aldı.

Fatih KARAÇALI/ADANA, (DHA)

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;
Sıradaki haber yükleniyor...

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.