Derya Tuna hakkında soruşturma başlatıldı

İbrahim Tatlıses'in eski eşi Derya Tuna, oturduğu sitedeki komşuyla kavga etti. Derya Tuna, yüksek sesle müzik dinleyen yeğenini uyaran komşusunu tehdit ederek "Kapıda adamlarım, kocanı ve oğlunu öldürmek için bekliyor" dediği iddia edildi.

13 Ekim 2021, Çarşamba 09:40 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

İddiaya göre 28 Eylül günü sitedeki yan komşusu Sarıyer'de ikamet eden Derya Tuna'nın yeğeninin yüksek sesle müzik dinlemesinden rahatsız oldu. 

Komşu Zübeyde Şen'in eşi de gecenin ilerleyen saatlerinde Tuna'nın yeğenini ve arkadaşlarını uyardı.

Bir süre sonra başka bir komşu Şen Ailesi'ne giderek Derya Tuna'nın beklediğini söyledi. Bunun üzerine aile, Tuna'nın evine gitti. Yine iddiaya göre Tuna, "Siz benim yeğenime hiçbir şey söyleyemezsiniz. Kapıda adamlarım kocanı ve oğlunu öldürmek için bekliyor. Dua edin olayı İbrahim Tatlıses duymadı. Çok kötü adamlara çattınız" diyerek Zübeyde Şen'in üzerine yürüdü.

Sabah'ın haberine göre, bunun üzerine korkarak Derya Tuna'nın evinden ayrılan Zübeyde Şen, polis ekiplerini arayarak yardım istedi.

Şen'in şikayeti üzerine karakola götürülen Derya Tuna'nın ifadesi alındı. Derya Tuna, komşuyla sadece konuştuklarını tehdit veya hakaret içerikli bir söylemde bulunmadığını ileri sürerek suçlamaları reddetti. Olayla ilgili soruşturma sürüyor.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Tuba Büyüküstün ve Murat Boz'dan yeni pozlar