Devasa köpeğin internet alışverişi hüsranla sonuçlandı

Newfoundland cinsi devasa bir köpek olan Darcy'e sahibi Chelsea Sparks yaz sıcaklarında serinlemesini sağlamak için köpek havuzu satın almak istedi. İnternetten köpek havuzu sipariş veren Chelsea Sparks, gelen ürün karşısında şaşkına döndü. Gelen şişme havuz o kadar küçüktü ki Darcy'nin kafasına ancak şapka olarak kullanılabilirdi.

26 Temmuz 2020, Pazar 11:20 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

İngiltere'de yaşayan Chelsea Sparks, aşırı sıcakların gelmesiyle birlikte köpeği Darcy'i serinletmenin yollarını aradı. İnternetten 15 pound'a bir köpek havuzu sipariş etti.

6 hafta boyunca kargoyu bekleyen Chelsea ve Darcy, gelen ürün karşısında şoke oldu. Bekledikleri şişme havuz internetteki gibi değildi.

Havuz o kadar küçüktü ki Darcy ancak şapka olarak kullanabilirdi.

Genç kadın yaptığı açıklamada şunları söyledi:

Darcy suyu gerçekten çok seviyor. Onu ne zaman parka götürsem hemen suya dalıyor. Havalar ısınınca onun için şişme havuz almak istedim. Çin'den sipariş verdik. Böyle bir şeyle karşılaşacağımızı düşünemedik.


Darcy'nin yaşadığı trajedi kısa sürede sosyal medyada viral haline geldi. Darcy'nin sahibi, ertesi gün yeni bir havuz siparişi verdi. Darcy şimdi büyük boy yeni havuzunda çok mutlu.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Kenya’da öksüz kalan zebraya zebra kıyafetli görevliler bakıyor