Devlet Bahçeli de Twitter'cı oldu

Devlet Bahçeli de Twitter'cı oldu

Twitter'da hesap açan MHP lideri Bahçeli'ye ülkücüler inanmadı. Hesabı sahte sanan MHP'liler 'Bu ne cüret' mesajları attı

11 Kasım 2010, Perşembe 10:32 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Türkiye’de kullanıcı sayısı her geçen gün artan ve siyasiler için de seçmenlerine ulaşmak üzere yeni bir olanak yaratan sosyal paylaşım sitelerini kullanan liderler arasına MHP Lideri Bahçeli de katıldı.

Bahçeli ilk mesajlarının ardından takipçilerine ilginç bir soru sordu. İşte MHP Lideri Bahçeli'nin sorusu:  "Bulduğunuz 1000 sayısından biri silerseniz kalan üç sıfırdır. Bir anlam ifade ediyor mu? Hayır. Öyleyse bir (1) size göre ne olmalıdır?"

HABERTÜRK'e göre, Twitter’da “dbdevletbahceli’’ kullanıcı adıyla bir hesap açan Bahçeli, ilk 3 mesajında şunları kaydetti:

* Çağın teknolojik gelişimine uyarak düşüncelerimi sizlerle paylaşmak için açtığım Twitter sayfasına hoşgeldiniz. Sevgi ve saygılarımla.

* 2023 Yükselen Ülke: TÜRKİYE hedefine varmak için 24., 25. ve 26. yasama dönemlerini kapsayan 12 yıllık tek başına MHP iktidarına var mısınız?

* Görüşlerimin temelinde “Önce ülkem ve milletim, sonra partim ve ben’’ ilkesi olacaktır.

Bahçeli Twitter’dan mesajlarını iletirken, liderlerinin Twitter’a girdiğine inanamayan ülkücüler, hesabı sahte sanıp “Ne cüret” mesajı yolladı.

HaberTürk

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Cumhurbaşkanı Erdoğan: Yasakların ardından patlama yaşanacak