Diagne'nin ilginç Fatih Terim rüyası: Ayrılık ve gözyaşı

Galatasaray'da Fatih Terim'in Malatyaspor maçı sonrası yaptığı açıklamaların bir kısmı ayrılığa yorulmuştu. Mayıs ayında bitecek sözleşmesini işaret Terim için Diagne'den ilginç bir paylaşım geldi. Fatih Terim'li rüyasını anlatan Diagne, paylaşımını kısa süre içerisinde sildi ve yeni bir paylaşım yaptı.

13 Ocak 2021, Çarşamba 15:03 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Mbaye Diagne, ilginç bir Instagram paylaşımı yaptı. Gördüğü rüyayı anlatan Senegalli, garip bir şekilde bu paylaşımı kısa süre içerisinde sildi. Ancak taraftarlar ekran görüntüsü alarak sosyal medyada bu rüyayı paylaştı.

Diagne, paylaşımında kırık bir Türkçe ile şunları yazmıştı:

Merhaba ailem Galatasaray. Bu gece hayal ettim ben, 'Diagne' dedikten sonra Bay Terim ile ağladıktan sonra, eve 3 kupa getirdim. 'Her şey için teşekkür ederim ama şimdi yorgunum, seni eğitmeye devam etmek istemiyorum. Güzel ailemle ağlamaya başladıktan sonra evde kalmak istiyorum tekrar.' Bu geceki rüyam.

Diagne'nin anlattığı bu olayın özeti, Terim'in Galatasaray'dan ayrıldığı ve ayrılmadan önce 3 kupa kazandığıydı. Rüyada Terim, Diagne'ye ailesiyle zaman geçirmek istediğini söyleyerek Galatasaray'dan ayrılıyor. Diagne bu paylaşımını sildikten sonra yeni bir paylaşım yaparak rüyasını tekrar anlattı.

İşte Diagne'nin yeni paylaşımı:

Dün akşam bir rüya gördüm ve bu rüyada üç kupa kazanıyorduk. Tüm bu kupaları kazandığımız için Fatih hocamız rüyamda bana “Teşekkürler Diagne, senin adına çok mutlu oldum” dedi. O an çok mutlu olduğumdan ağlamaya başladım.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Mourinho eski öğrencisi Mesut Özil'i tersledi: Onu isteyen kim?