Didem ve Farima arasında yemek kavgası!

Didem ve Farima arasında yemek kavgası!

Kısmetse Olur 10 Mart 2017'de yayınlanan yeni bölümde, Farima'nın İran yemekleri için eve aşçı getirmesi olay oldu. Farima'nın kendini övüp de başkasına yemek yaptırması üzerine Didem verdi veriştirdi!

10 Mart 2017, Cuma 16:12 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
Farima, Kısmetse Olur'da İran yemekleri yapacağına dair söz vermişti ancak kendisi yapmak yerine aşçı bir arkadaşını getirmesi olayların rengini değiştirdi.

Didem ve Farima arasındaki husumet buna da yansıdı. Farima'nın aşçı getirmesine tepki gösteren Didem, "Madem çok maharetliydin, birini getireceğine kendin yapsaydın" dedi.Farima ise altta kalmayarak "Benim bir adayım yok şuanda, olduğunda kendim yaparım" diyerek gerginliği tırmandırdı.


Kısmetse Olur'da Adnan ve Didem kavgası gerginliği arttırıyor


Tuğçe çileden çıktı! Akın'a ateş püskürdü!


Tuğçe'yle sürekli kavga eden ve ardından pişman olup özür dileyen Akın, sürekli bunu yapmaya başlayınca işler çığrığından çıktı.


Kısmetse Olur’da şok! İhanet iddiası ortalığı karıştırdı!


Akın'ın bu davranışlarından rahatsız olan Tuğçe onu yanından kovarak "Sen nasıl bir adamsın ya? Bir öyle bir böylesin, jöle gibisin" dedi.Tuğçe'nin bu ağır sözlerine rağmen ısrarla onunla konuşmaya devam eden Akın, evdeki damat adaylarının da tepkisini aldı. Bundan sonra Tuğçe ile konuşmayacağı yönünde karar alan Akın bakalım ne yapacak? 


Kısmetse Olur'da Tuğçe'den Akın'a tokat gibi sözler!

 

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Kıvanç Tatlıtuğ'dan, karavanlı koronavirüs önlemi