Didimli muhtar çocukları uçurtmayla sevindirdi

Didimli muhtar çocukları uçurtmayla sevindirdi

Didimli muhtar çocukları uçurtmayla sevindirdi

21 Nisan 2019, Pazar 15:22 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

AYDIN'ın Didim ilçesinde 35 yıldır Hisar Mahalle Muhtarlığı görevini yaparak herkesin gönlünde taht kuran Muhtar Bahri Aşık, mahallesinde bulunan çocuklara uçurtma dağıtarak, çocukların 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı sevincine ortak oldu.

Didim ilçesinde Hisar Mahallesi halkının 8 dönem muhtarlık görevine layık gördüğü Muhtar Bahri Aşık, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı öncesinde her yıl olduğu gibi mahallesinde bulunan çocuklara uçurtma dağıttı. Muhtar Aşık, kendi cebinden 500 uçurtma alarak, çocuklara tek tek dağıttı.

Her yıl mahallesinde bulunan çocuklara uçurtma dağıttığını belirten Hisar Mahallesi Muhtarı Bahri Aşık, çocukları mutlu etmenin kendisini de mutlu ettiğini ifade ederek, "Ben bu mahallede 35 yılın üzerinde muhtarlık görevini yürütüyorum. Çocukları ve öğrencileri çok seviyorum, bunu tüm mahalle halkı bilir. Çocuklar bizim geleceğimiz. Onlar benden her yıl uçurtma almaya alıştıklarını için ben de onları kırmayarak, onları memnun ediyorum. Hem kendim, hem de çocuklar mutlu oluyor. Bu vesileyle bütün çocukların 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutluyorum" dedi.

Ediz VERDİOĞLU / DİDİM (Aydın), (DHA)

FOTOĞRAF

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Aydın’da çiftçilere ejder meyvesi fidanı