Diego Perotti ile hafta içi görüşülecek: Sözleşmesi feshedilebilir

Fenerbahçe'de Emre Belözoğlu, Diego Perotti'nin diz sakatlığı nedeniyle 3 ila 8 ay arasında değişebilecek bir iyileşme süreci olacağını açıklamıştı. Perotti ile Fenerbahçe'nin yolları bu uzun sakatlık nedeniyle ayrılabilir.

17 Ocak 2021, Pazar 12:00 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Fenerbahçe'de yolların ayrılacağı isimler netleşiyor. Kemal Ademi, Mauricio Lemos ve Nabil Dirar'ın ayrılmasına kesin gözüyle bakılırken Diego Perotti için ise bekleme safhası devam ediyor.

Emre Belözoğlu, oyuncunun dizindeki sakatlığını nedeniyle 3 ila 8 ay arasında bir süre formadan uzak kalacağını açıklamıştı. 1.5 aydır oynayamayan Perotti'nin güçlü bir şekilde dönmesi düşük ihtimal olduğu için ayrılık planı kenarda tutuluyor.

Transfer edilirken kronik sakatlık problemi bilindiği için düşük maliyetli bir kontratı olan Perotti'nin sözleşme detayları açıklanmamıştı. Ancak oynamadığı sürece toplam maliyetinin 1 milyon euro civarı olduğu tahmin ediliyor.

Sezon başında Roma'dan bonservis bedeli olmadan alınan Perotti ile geçmiş sakatlıkları sebebiyle maç başı anlaşılmıştı.


29 Kasım 2020'deki Beşiktaş derbisinde dizinden sakatlanan Perotti ile gelecek hafta içi görüşme yapılacak. Görüşmeden ayrılık kararı çıkma ihtimali var.

Sözleşmede sakatlıkla ilgili bir fesih maddesi olup olmadığı ise bilinmiyor.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Portland Timbers başkanından açıklama: Falcao ile ilgilenmiyoruz