Dijital detoks için Teknolojik Uyku Festivali'ne gidiyorlar

İzmir’de cep telefonu, tablet gibi dijital dünyaya açılan hiçbir teknolojik cihazın alınmayacağı, bir nevi 'dijital detoks' programının uygulanacağı Teknolojik Uyku Festivali 15 Eylül’de başlıyor

13 Eylül 2017, Çarşamba 15:15
A A
Dijital detoks için Teknolojik Uyku Festivali'ne gidiyorlar
Türkiye çapında 35 ilden 3 bin 516 kişinin başvuruda bulunduğu festivalin katılımcıları kura ile belirlendi. Türkiye genelinden 80, İzmir genelinden 60 ve Buca’dan 60 olmak üzere toplam 200 talihlinin asil ve yedek olarak belirlendiği Buca Belediyesi 2. Uyku Festivali katılımcı listeleri, www.uykufestivali.com internet sitesinin yanı sıra Buca Belediyesi ve Uyku Festivali sosyal medya hesaplarından yayınlandı.

2 GÜNLÜK DİJİTAL DETOKS

15 Eylül 2017 Cuma akşamı başlayacak ve tüm ihtiyaçların ücretsiz olarak karşılanacağı 2. Teknolojik Uyku Festivali’ne katılma şansı yakalayan katılımcılar, sanal dünyanın bilgi kirliliğinden ve ilişkileri kopartıp yalnızlaştıran yapısından 48 saat kopma cesaretini gösterecek.Yaşayacakları ilginç deneyim öncesi cep telefonu, tablet gibi teknolojik cihazlarını festival alanı girişinde yetkililere teslim edecek olan katılımcılar, 2 gün boyunca doğanın, arkadaşlığın, yüz yüze iletişimin ve doyumsuz lezzetlerin keyfine varacak.

 

Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER Estetik operasyonları yüzünden sürekli ereksiyon yaşıyor