Dijital dünya bu yıl 6. en’lerini seçti!

Türkiye’nin ilk tescilli dijital dergisi Evos Angels tarafından düzenlenen Afrin’e tam destek ödül töreni bu yıl 6. kez düzenlendi. Birçok siyasetçi ve ünlü simaların konuk olduğu, “Türkiye’nin İlk ve Tek İnternet Ödülleri olan 6. Dijital Dünyanın Enleri” Ödül Töreni, Evos Angels tarafından sekiz yıldır aralıksız gerçekleştirilen gecesiyle, 03 Mayıs 2018 Perşembe tarihinde Evren Yaşlak ve Evrim Yaşlak kardeşlerin ev sahipliğinde Mövenpick Hotel İstanbul Golden Horn’da sahne oldu

04 Mayıs 2018, Cuma 14:12
A A

Türkiye’nin ilk 4'üncü ödül töreni sırasına giren ve halka açık oylamalar sonucunda dijital dünyada en çok takip edilen kişilerin ödül aldığı tören bu sene 73 farklı kategoride ödül takdiminde bulundu.

Dijital Dünyanın En’leri Ödülleri, geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi bu yılda bir milyonun üzerinde kişinin internette oylama sonuçları ile sahiplerini buldu. 

Evrim Yaşlak, Evren Yaşlak tarafından düzenlenen www.dijitaldunyaninenleri.com üzerinden oylamaların gerçekleştirildiği ödül töreni Best Model of Turkey güzeli - Oyuncu Tuğçe Sarıkaya ve Ana haber spikeri Gökay Kalaycıoğlu ’nun sunumuyla gerçekleşti.

Ödül töreninde, Deniz Seki Yılın En İyi Kadın Sanatçısı seçildi.

POSTA gazetesinden Yağmur Kalyoncu, Yılın En iyi Aktüel Gazetecisi, seçildi.

İŞTE ÖDÜL TÖRENİNDEN KARELER...

Sıradaki haber yükleniyor...

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.