Dilan Çıtak Tatlıses bu sefer sert konuştu: Ne yaparlarsa yapsınlar

Geçen günlerde İbrahim Tatlıses ile oğlu Ahmet Tatlı arasında sorun çıkmıştı. İbrahim Tatlıses'in yıllar sonra ortaya çıkan kızı şarkıcı Dilan Çıtak'tan da babasıyla ilgili çıkış geldi. Dilan Çıtak, bu sefer hiç olmadığı kadar sert konuştu. İbrahim Tatlıses'ten de yanıt gecikmedi.

27 Haziran 2020, Cumartesi 10:12 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

İbrahim Tatlıses’in yıllar sonra nüfusuna aldığı kızı Dilan Çıtak Tatlıses önceki gün Nişantaşı’ndaydı. Daha 1 ay önce corona virüs testi pozitif çıkıp hastanede tedavi görmesine ve 900 TL cezası olmasına rağmen maske takmadı.

Dilan Çıtak Tatlıses, muhabirlerin “Babanız ile ağabeyiniz Ahmet Tatlıses, Bitez’deki dairelerden dolayı kavga etti” sözleri üzerine “Beni hiç ilgilendirmiyor” karşılığını verdi.

 “Kafam rahat”

“Kafam rahat”

Dilan Çıtak Tatlıses şöyle konuştu:

Babam 4 yıl önce de Kuşadası’ndaki siteden tüm çocuklarına daire vereceğini söylemişti. Bana vermedi. Ama hiç dert etmiyorum. Kendi aralarında hiyerarşik takılıyorlar. Ben onlardan uzak yaşıyorum, böyle iyiyim. Kafam rahat. Ne yapıyorlarsa, yapsınlar.

Dilan Çıtak Tatlıses, babasının Derya Tuna’dan olan oğlu İdo ile uzun süredir konuşmadığını da söyledi.

Hakan Kırarslan 

Öte yandan İbrahim Tatlıses, sosyal medya hesabında 'Ailemde köstebek var' açıklaması yapmış, gözler oğlu Ahmet Tatlı'ya çevrilmişti. Tatlıses, iddiaları yalanlasa da çok geçmeden baba oğulun gayrimenkul yüzünden karşı karşıya geldiği ortaya çıktı.


Oğlu hakkında şikayette bulunan İbrahim Tatlıses, Kanal D'de yayınlanan 2. Sayfa programına konuk oldu. Asiye Acar'ın sorularını yanıtlayan Tatlıses, oğlu ile barıştı.

Ahmet benim göz bebeğimdir, oğlumdur. Ahmet aslanın aslanıdır. Adam gibi program yapın, ben ne dersem onu yapın.


Dilan'ın açıklamasını gördüm. Ne diyeyim? 7 tane evladım var. Hepsi dert olmuş. Dilan, evrakları vermekte geç kaldığı için evi alamadı. O arada ben sıkıştım ve Dilan'a vereceğim evi sattım ama ona vermeyeceğim demedim.


-O Ses Türkiye'den teklif gelebilir. Kabul ederim. Benim işim bu. Millet şarkı söylememi istemiyor, 'Sen çık seni görelim' yeter diyorlar...

-İbo Şov çekersem Kanal D'ye çekeceğim. Polat Yağcı ile görüştük. İlk konuk da Hülya Avşar olur, Sibel Can olur.


Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Burcu Esmersoy aşkta kaybetti, işte kazandı