Dilara Aksüyek: 'Abi beni bi' sal'

Kendisinden dokuz yaş küçük meslektaşı Onur Bay ile ayrılığı kısa süren Dilara Aksüyek (33) önceki gün Cihangir'deydi. Genç sevgilisi Onur Bay'la tekrar barışması sorulan oyuncu, espriyle karışık basın mensuplarına çoraplarını gösterdi.

09 Mart 2021, Salı 07:49 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Sokağa çıkma kısıtlamasının olduğu pazar günü köpeğini gezintiye çıkaran oyuncu Dilara Aksüyek (33) yine maskesiz olarak objektiflere yansıdı.


Etrafında kimse yokken maskesini çıkardığını söyleyen Aksüyek, basın mensupları ile ayaküstü söyleşi yaparken köpeğinin, kedi mamalarını yemeye çalışmasıyla zor anlar yaşadı.

Köpeğini mama kaplarından uzak tutmaya çalışırken bir hayli zorlanan oyuncu, sözün geçtiğimiz günlerde genç sevgilisi Onur Bay'la tekrar barışmasına gelince utangaç tavırlar sergiledi.

ÇORAPLARINI GÖSTERDİ

ÇORAPLARINI GÖSTERDİ

Basın mensuplarına espriyle karışık üzerinde 'Abi beni bi' sal' yazılı olan çoraplarını göstererek göndermede bulunan Aksüyek "O konulara fazla girmeyelim, fikir ayrılığı olabiliyor" demekle yetindi.

AYRILIK ÜÇ HAFTA SÜRDÜ

AYRILIK ÜÇ HAFTA SÜRDÜ

Dilara Aksüyek (33) ile Onur Bay'ın (25) ayrılığı üç hafta sürdü. Geçtiğimiz ay sosyal medya hesaplarından birbirini takipten çıkan ve ayrıldıklarını açıklayan ikili, önceki gün Cihangir'de el ele görüntülendi.


Oyuncu çift, önceki gün Etiler'de yemek yedikten sonra Dilara Aksüyek'in Cihangir'deki evine geçti. Barışmayla ilgili olarak ikili, "Her şey yolunda" dedi.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Survivor 44. bölüm fragmanı yayınlandı! Konseyde acil durum: Çağrı diskalifiye mi olacak?