Dilara Aksüyek: Eleştirilere maruz kalmak istemiyorum!

Kendisinden dokuz yaş küçük meslektaşı Onur Bay ile yaşadığı aşkla adından sıkça söz ettiren Dilara Aksüyek, önceki gün Cihangir'de görüntülendi. Her kısıtlamada köpeğini bahane ederek saatlerce dolaşan oyuncunun yine maskesiz olması dikkatlerden kaçmadı.

27 Nisan 2021, Salı 09:45 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Son olarak 'Arıza' adlı dizide rol alan oyuncu Dilara Aksüyek, önceki gün Cihangir'de objektiflere yansıdı. Köpeğini gezdiren oyuncu, her kısıtlama günü olduğu gibi yine dışarıdaydı. Maskesiz bir şekilde saatlerce köpeğini dolaştıran 33 yaşındaki Aksüyek, fotoğraflarının çekildiğini fark edince rahatsızlığını dile getirdi.


"Lütfen arkadaşlar, maskesiz çekmeyin. Eleştirilere maruz kalmak istemiyorum" diyen Dilara Aksüyek, maskesiz dolaşmaya devam etti. Güzel oyuncu, daha sonra evinin yolunu tuttu.

AŞIKLAR CİHANGİR'DE

AŞIKLAR CİHANGİR'DE

Kısa ayrılık sürecinin ardından ilişkilerine ikinci şans veren Dilara Aksüyek ile Onur Bay geçtiğimiz hafta Cihangir'de objektiflere yansımıştı.


Koronavirüs pandemisi nedeniyle maske kuralına uyan ikili, Cihangir'de arkadaşlarıyla koyu bir sohbete dalmıştı. Dilara Aksüyek, bir ara sevgilisine sarılmıştı.

KULAĞINDAN ISIRDI

KULAĞINDAN ISIRDI

Bununla da yetinmeyen ünlü oyuncunun, Onur Bay'ın kulağından ısırıp sevgi gösterisinde bulunması dikkat çekmişti. Bu hallerinin objektiflere yansıdığını fark eden oyuncu çiftin utandığı görülmüştü.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Ayşegül Çınar ile Furkan Çalıkoğlu arasında sular durulmuyor!