Dilara Aksüyek-Onur Bay ayrılığı üç hafta sürdü!

Dört aylık ilişkilerini üç hafta önce bitiren Dilara Aksüyek ile Onur Bay, yeniden barıştı. Çift, Cihangir'de el ele objektiflere takıldı.

07 Mart 2021, Pazar 09:11 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Dilara Aksüyek (33) ile Onur Bay'ın (25) ayrılığı üç hafta sürdü. Geçtiğimiz ay sosyal medya hesaplarından birbirini takipten çıkan ve ayrıldıklarını açıklayan ikili, önceki gün Cihangir'de el ele görüntülendi.


Oyuncu çift, Etiler'de yemek yedikten sonra Dilara Aksüyek'in Cihangir'deki evine geçti. Barışmayla ilgili olarak ikili, "Her şey yolunda" dedi.


'AYLARDIR BİRLİKTEYDİK'

'AYLARDIR BİRLİKTEYDİK'

Aralarındaki yaş farkından dolayı ilişkilerini bitirdikleri iddialarına Bay, "Öyle bir şey yok. Aylardır birlikteydik, yaş farkı gibi bir problemimiz yok" yanıtını verdi.


Genç oyuncu Onur Bay, "Kıskançlık var mı?" sorusunu ise "Hiç öyle bir şey yok" şeklinde cevapladı.


YASAĞI DELDİLER!

YASAĞI DELDİLER!

Onur Bay, kendisinden sekiz yaş büyük sevgilisi Dilara Aksüyek ile geçtiğimiz ocak ayında Cihangir’de görüntülenmişti. İkilinin keyifli halleri dikkatlerden kaçmamıştı.


Aşıklar, sokağa çıkma kısıtlamasının olduğu gün yasağı delmişti. Aksüyek, kapalı alanda sigara içmişti. Mekandan paket servis aldıklarını iddia eden çift, içerde de maskesiz dolaşmıştı.

AŞKLARI BÖYLE ORTAYA ÇIKMIŞTI

AŞKLARI BÖYLE ORTAYA ÇIKMIŞTI

Dilara Aksüyek (33) ile fenomen dizi 'Arka Sokaklar'ın 'Tekin'i Onur Bay (24), geçtiğimiz kasım ayında Cihangir'de bir mekanda objektiflere takılmıştı.


Dilara Aksüyek, meslektaşı Onur Bay’ı gece boyunca öpücüklere boğmuştu. Tüm bakışları üzerinde toplayan ikilinin aşkı böylece belgelenmişti.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Görkem Sevindik'in 'Serçe'si!