Dilek Ödülleri sahiplerini buldu

Yeditepe Üniversitesi öğrencilerinin, 2017 yılının en iyilerini belirlediği “Dilek Ödülleri” önceki akşam sahiplerini buldu

07 Mart 2018, Çarşamba 07:17
A A

Üniversitenin Kayışdağı Kampüsü’nde düzenlenen törende Hülya Koçyiğit, Dilan Çiçek Deniz, Gökhan Türkmen ve Özge Ulusoy gibi birçok ünlü isim ödüle layık görüldü.

Kültür, sanat, spor, medya ve internet alanlarında ödüllerin verildiği törenin sunuculuğunu ise Burçin Şimşek ve Ceyhun Yılmaz üstlendi.

En iyi müzik grubu ödülü Manga’nın oldu. Grubun solisti Ferman Akgül, konuşmasında 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nün yaklaştığını, tüm kadınların gününü kutladığını söyledi.

“En iyi erkek oyuncu” seçilen Aras Bulut İynemli, törene katılamadı. Oyuncu, gönderdiği görüntülü mesajla herkese teşekkür etti.

Dilan Çiçek Deniz, “en iyi kadın oyuncu” ödülünü aldı. Rol aldığı “Çukur” adlı dizinin çok iyi gittiğini söyleyen Dilan ÇiçekDeniz, sevgilisi Furkan Andıç ile de güzel bir ilişki yaşadıklarını belirtti.

Gökhan Türkmen, “en iyi erkek şarkıcı” seçildi. “Bu güzel ve anlamlı ödülü bana layık gören herkese teşekkür ederim” diyen Türkmen, bir de şarkı söyledi.

“Yaşam boyu onur ödülü” Hülya Koçyiğit’e verildi. Usta oyuncu, üniversite öğrencilerinden ödül almanın çok güzel bir duygu olduğunu belirtti.

“En iyi şarkı” ödülüne “Gömdün Beni Çukura” şarkısıyla Eypio layık görüldü.

Buz patenci Efe Çetiz, “en iyi erkek sporcu” seçildi.

Sıradaki haber yükleniyor...