Dilendirdiği eşinin boynunu kesti

Dilendirdiği eşinin boynunu kesti

Çanakkale'de bir süre önce cezaevinden çıkan Tuncay Dikmen, dilendirdiği bedensel engelli eşi Semiha Dikmen'i ekmek bıçağıyla boynundan kesti

08 Mart 2011, Salı 13:49 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Demircioğlu Caddesi’nde meydana gelen olayda, bir süre önce cezaevinden çıkan ve çeşitli suçlardan sabıkası bulunan Tuncay Dikmen, dilendirdiği ve sağ bacağı aksayan eşi Semiha Dikmen ile yol ortasında henüz belirlenemeyen bir nedenle tartışmaya başladı.

Çevredekilerin şaşkın bir şekilde izlediği tartışma sırasında Tuncay Dikmen üzerinde bulundurduğu ekmek bıçağını çıkararak eşi Semiha Dikmen’in boynuna dayadı. Ardından da kadının boynunu kesti. Olay yeri bir anda kan gölüne döndü.

DURUMU AĞIR

Eşinin elinden kurtularak can havliyle koşmaya başlayan talihsiz kadın, 100 metre ileride yere yığılıp kaldı. Dikmen’in boynundan yere kanlar akmaya başladı.

Olayı gören vatandaşlar hemen polisi ve 112 Acil Servisi aradı. Olay yerine gelen polis, eşini kesen Tuncay Dikmen’i bir sokak arkada yakaladı.

Yerde yatan ve yardım bekleyen talihsiz kadına ilk müdahaleyi ise gelen 112 Acil Servis ambulansındaki kadın sağlıkçılar yaptı. Çanakkale Devlet Hastanesi’ne kaldırılan talihsiz Semiha Dikmen ameliyata alındı.

Dikmen’in sağlık durumunun ciddiyetini koruduğu bildirildi. Çevredeki vatandaşlar, Kadınlar Günü’nde yaşanan vahşeti korku dolu gözlerle izledi.

Erdem SÜREK-Burak GEZEN/DHA

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Çöpte kelepçe bulan kardeşler arkadaşlarının kurbanı oldular