Diriliş Ertuğrul 121. bölüm fragmanı yayınlandı! Söğüt'te yeni akım

Diriliş Ertığrul 121. bölüm fragmanı yayınlandı. Diriliş Ertuğrul yeni bölümde Osman Bey'in nasıl kurtulduğu merak edilirken Ertuğrul Bey, Söğüt'te yeni bir akımın fitilini ateşliyor.

02 Haziran 2018, Cumartesi 17:29
A A
Diriliş Ertuğrul 121. bölüm fragmanı yayınlandı! Söğüt'te yeni akım

Diriliş Ertuğrul 121. bölüm fragman yayınlandı. Diriliş Ertuğrul son bölümde Almıla, Osman Bey'i öldürmeye çalışıyordu. Yeni bölümde Osman Bey'in nasıl kurtulduğu merak ediliyor. Öte yandan Ertuğrul Bey, Söğüt'te yeni bir başlangıcın ilk adımlarını atıyor.

SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Ertuğrul ve Noyan, vazife için birlikte yola çıkmak zorunda kalmışlardı. Bu yolculukta onlara tuzak kuran Romanos’un cezası, Ertuğrul tarafından kesilmişti. Vuruşmada yara alan Bamsı ise, bir müddet sonra iyileşmiş ve yola Ertuğrul Bey’le devam etmişti. Sugay Hatun kaçırılmış ancak bir müddet sonra Günalp onu kurtarmayı başarmıştı. Almıla da bu meselede yardımcı olmuş ve bu sayede güven kazanmıştı. Ertuğrul, Moğol Han’ı Ögeday’ın karşısına çıkmış ve Ögeday’ın ona tabi olma isteğini kabul etmişti. Bunu hiç beklemeyen Noyan, oldukça şaşırmıştı.


SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;
Sıradaki haber yükleniyor...

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.