Diriliş Ertuğrul 121. son bölüm izle! Yeni sezonda Osman Bey mi başa geçecek?

Diriliş Ertuğrul 121. son bölüm izle! Yeni sezonda Osman Bey mi başa geçecek?

Diriliş Ertuğrul 121. bölümü dün akşam yayınlandı. Sezon finalinin yayınlandığı son bölümde Kayı obası, Söğüt'e göçü başlattı. Yeni sezonda neler yaşanacağı, Ertuğrul Bey'in olup olmayacağı, Osman Bey'in başa geçip geçmeyeceği merak ediliyor.

07 Haziran 2018, Perşembe 11:54 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Diriliş Ertuğrul 121. bölümü dün akşam TRT 1 ekranlarında seyircisiyle buluştu. Diriliş Ertuğrul bu bölümle sezon finali yaparken son bölümde Ögeday'ın ölümüyle başa oğlu geçti. Kadan başa geçer geçmez Selçuklu Devleti ile olan barış anlaşmasını bozarak Noyan'ı Anadolu'ya gönderip özellikle Kayı boyuna ağır bir darbe indirmenin peşinde... Türkleri bozguna uğratmak için kolları sıvayan Noyan bakalım yeni sezonda bunları başarabilecek mi? Söğüt'e göç eden Kayı obasında Ertuğrul Bey mi başta olacak yoksa Osman Bey mi?

DİRİLİŞ ERTUĞRUL SON BÖLÜM İZLE

Ertuğrul Bey, Ögeday Han’a tabi olmayı kabul etmiş ve Ögeday, beklenmedik bir şekilde Ertuğrul’dan Selçuklu’nun sultanı olmasını istemişti. Almıla ise Hayme’nin gözünde iyice yer edinmiş ve artık obaya yerleşmişti. Moğol karargâhında ise Ögeday Han’ın beklenmedik bir şekilde ölümü herkesi sarsmıştı. Ertuğrul, bunun üzerine gelen tehlikeyi sezmiş ve karargâhtan kaçmıştı. Böylece Ertuğrul ve onun peşine düşen Noyan arasında amansız bir kovalamaca başlamıştı. Günalp ise Moğol casuslarını yakalamış ve konuşturmayı başarmıştı. Turgut ve Bamsı, Almıla’nın aslında Noyan’ın kardeşi Alangoya olduğunu öğrenmiş ve bunu Ertuğrul’a söylemişlerdi. Bunun üzerine hep birlikte dörtnala Kayı Obası’na doğru yola koyulmuşlardı…
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Hercai dizisinden hayranlarını üzecek haber! Dizi Postası