Diriliş Ertuğrul 134. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Hayme Ana ve Osman Bey ölümle burun buruna

Diriliş Ertuğrul 134. bölüm fragmanı yayınlandı. Dizinin yeni bölümünde Moğollar, Kayı obasına baskın düzenliyor. Özellikle Hayme Ana ve Osman Bey'in canı tehlikede... Bakalım Ertuğrul Bey nasıl bir plan uygulayacak?

31 Ocak 2019, Perşembe 14:20 Son Güncelleme:
A A
Diriliş Ertuğrul 134. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Hayme Ana ve Osman Bey ölümle burun buruna

Çarşamba günleri seyirci karşısına geçen Diriliş Ertuğrul'un 134. bölüm fragmanı yayınlandı. Dizinin yeni bölümünde Moğollar Kayı obasını basıyor. Büyük bir darbe alan Kayı obasında birçok kişi yaşamını yitiriyor. Kara haber Ertuğrul Bey'e iletilince büyük bir şok geçiriyor.

Hayme Ana'nın boğazına kılıç dayanırken Osman Bey de ölüm tehlikesi ile karşı karşıya... Şimdi Ertuğrul Bey'in annesini, oğlunu ve obasını nasıl kurtaracağı merak konusu oldu.

SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Ertuğrul’un Umuroğulları otağında İlbilge’yi istemesiyle herkes şok olmuştu. Bunun üzerine Moğollara gidecek altınların ele geçirildiği haberiyle ortalık iyice karışmıştı. Ertuğrul’un kurduğu bu oyun, Moğolların Emir Bahaeddin’in canını almasını sağlamıştı.

Dragos ise ona sandık içinde gönderilen Tara’nın kellesini gördükten sonra çılgına dönmüş ve Ertuğrul’u öldürmek için harekete geçmişti. Bu amaçla Ertuğrul’a zehir dolu bir şerbet ikram etmişti. Ancak bu şerbetten Beybolat içmiş ve zehirlenmişti.

Ertuğrul, kendisine kurulan bu tuzağın arkasındaki kişinin Zangoç olduğunu anlayabilecek mi? Beybolat yaşayacak mı? Öte yandan Beybolat, İlbilge’yi Ertuğrul’a vermeyi kabul etmişti. Ertuğrul ve İlbilge, bu tüm meseleler içinde evlenebilecek mi? Dragos’un Ertuğrul’u öldürmek için yapacağı bir sonraki hamle ne olacak? Ertuğrul, şer odaklarının yuvası haline gelen Lefke Kalesi’ni fethedebilecek mi?

Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER Burcu Kıratlı makyajsız yakalanınca kaçtı