Diriliş Ertuğrul 135. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Osman Bey mankurtlaştırılmak isteniyor

Dirilişi Ertuğrul 135. bölüm fragmanı yayınlandı. Dizinin yeni bölümünde Osman Bey hala esir ve Ertuğrul Bey oğlunu kurtarmak için her şeyi seferber ediyor. Moğollar ise Osman Bey'i mankurt yapmak istiyor.

A A
Diriliş Ertuğrul 135. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Osman Bey mankurtlaştırılmak isteniyor

Diriliş Ertuğrul çarşamba günleri ekrana geliyor. Dizinin son bölümünün ardından hemen yeni bölüm fragmanı da yayınlandı. 135. bölümde Ertuğrul Bey, Osman Bey için Moğollarla anlaşma yapmak istiyor. Fakat Moğollar buna yanaşmıyor. 

Esir tutulan Osman Bey çaresizce babasının gelmesini beklerken Moğollar onu mankurt yapmak istiyor. Bakalım Ertuğrul Bey intikamını alabilecek mi?

SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Dragos’un kilisenin önünde Ertuğrul’u öldürmek için hazırladığı oyunda bir anda şartlar değişmiş ve Zangoç canı pahasına Ertuğrul’u korumak durumunda kalmıştı. Yaşanan çatışmada Abdurrahman ağır yaralanmış Ertuğrul’un kollarında yaşam mücadelesi veriyordu. Acaba Abdurrahman yaşayacak mı?

Bir yanda Dragos bir yanda Beybolat’la uğraşmak durumunda kalan Ertuğrul Bey’in yürüttüğü gizli faaliyetler Moğolların dikkatinden kaçmamıştı. Hülagü Han’ın peşinde olduğu ve Selçuklu Devlet sırlarını içinde barındıran sandıkla Anadolu’dan toplanan vergilerin bir anda ortadan kaybolması Ertuğrul’u işaret ediyordu. Kendileri açısından yaşanan sıkıntılara son vermek isteyen Moğollar Söğüt’e en vahşi komutanlarından birini göndermiştir. Nökerleri ile Kayı obasını basan Moğol komutan Hayme Ana ve otağdakileri esir almıştır. Ertuğrul, Moğolların eline düşen ailesini kurturabilecek midir?

Moğol komutan gizlice kendileri için çalışan Beybolat Bey’i Uç Bey’i ilan etmiştir. Ertuğrul bu durum karşısında ne yapacaktır? Söğüt’ün düzeninde ne gibi değişiklikler olacaktır?

Kayı Obasına baskın veren bu Moğol komutan aslında kimdir? Kayı Obası’na baskın yapan Moğollar’ı fırsat bilen Dragos’un yeni planı ne olacaktır?

Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER İpek Açar, 44 yaşına bastı