Diriliş Ertuğrul 136. yeni bölüm fragmanı... Hedef garp

Diriliş Ertuğrul 136. bölüm fragmanı yayınlandı. Dizinin yeni bölümünde Ertuğrul Bey, Söğüt'le sınırlı kalmayıp Batı'ya ilerlemek peşinde... Öte yandan Moğollara da darbeyi indirmek istiyor.

14 Şubat 2019, Perşembe 11:30 Son Güncelleme:
A A
Diriliş Ertuğrul 136. yeni bölüm fragmanı... Hedef garp

Diriliş Ertuğrul son bölümü dün akşam ekrana gelirken gece saatlerinde yeni bölüm fragmanı yayınlandı. 136. bölümde Ertuğrul Bey, harekete geçiyor. İlk önce Moğolların işini bitirip daha sonra garba doğru ilerlemenin peşinde... Beypolat Bey ise Moğollarla iş birliği yapıp Kayı obasını ele geçirmek için uğraşıyor.

SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Dragos’un Ertuğrul Bey’i öldürmek için kurduğu tuzak Moğolların geldiğini öğrenmesi üzerine yine kendisi tarafından bozulmuştu. Ertuğrul Bey’i hedef alan bir oka kalkan olup onun canını kurtarmıştı. Herkes Zangoç’un kendini feda ettiğini düşünerek ona minnet duyarken Ertuğrul Bey bu durumdan şüphelenmişti. Peki, Ertuğrul Bey’in bu kuşkuları onu Zangoç’un gerçek kimliğine götürecek mi? Moğolların gelmesiyle plan değiştiren Dragos’un yeni hedefi ne olacak?

Ertuğrul Bey’in elinde olan sandığın ve vergi altınlarının peşinde olan Moğollar, en zalim komutanlarından biri olan Alıncak’ı vazifelendirmişti. Ani bir baskınla Kayı obasına gelen Alıncak Ertuğrul Bey’in otağını ele geçirip esir almış, Osman’ı alıkoyarak bilinmeyen bir yere göndermişti. Acaba Ertuğrul Bey, onları Alıncak’ın elinden kurtarabilecek mi? Moğolların gelmesi Umuroğullarının yaşamında ne gibi değişikliklere sebep olacak? Alıncak tarafından Söğüt’ün yeni uç beyi ilan edilen Beybolat Bey’e karşı Ertuğrul Bey nasıl tavır alacak? Obanın hatunlar sorumlusu olan Sırma, kayı hatunlarına nasıl davranacak?

Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER Yakınları Kate Holmes'un sağlığından endişe ediyor