Diriliş Ertuğrul 141. yeni bölüm fragmanı... Bamsı'ya büyük şok

Diriliş Ertuğrul 141. yeni bölüm fragmanı... Bamsı'ya büyük şok

Diriliş Ertuğrul 141. bölüm fragmanı yayınlandı. Dizinin yeni bölümünde Gündüz Bey, Alıncak tarafından yaralanıyor. O anlarda Eruğrul Bey'in canından can giderken alplerin geç gelmesi Ertuğrul Bey'i küplere bindiriyor. Bamsı ise büyük bir bedel ödüyor.

21 Mart 2019, Perşembe 11:14 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Çarşamba günleri ekrana gelen Diriliş Ertuğrul'un 141. bölüm fragmanı yayınlandı. Dizinin yeni bölümünde Ertuğrul Bey Alıncak'a büyük bir darba vurmaya hazırlanıyor ama işler hiç de istenildiği gibi gitmiyor. Alpler savaş meydanına çok geç geliyor. Çarpışma esnasında Gündüz Bey, Alıncak tarafından yaralanıyor.

Tüm bunlar birleşince Ertuğrul Bey, Bamsı'ya öfkeleniyor ve "Cenk meydanlarında hatanın yeri olmaz bunu öğrenemeyenden de alp olmaz" deyip Bamsı'nın kılıcını alıyor.

SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Ertuğrul Bey Alıncak’la yaptığı pazarlık sonucu ağebeyi Gündoğdu’nun affedilmesini istemiş ve başarılıda olmuştu. Af mektubunu Babası Gündoğdu’ya ulaştırmak üzere yola çıkan Süleyman’ın yolunu kesen Beybolat onu yakalamış ve işkence ederek öldürmüştü. Devriye alpları Süleyman’ın atını ve atın heybesindeki mektubu bulmuş ve Süleyman’ın kaçırıldığını anlamıştı. Bunun üzerine Ertuğrul ve alplerı Süleyman’ı bulmak üzere yola çıkmıştı.

Süleyman’ı bulduklarında Beybolat tarafından şehit edilmiş fakat ölmeden önce onu kimin öldürdüğünü mağaraya yazmıştı, Albastı ! Yeğeni Süleyman’ın mezarının başında intikam yemini eden Ertuğrul Bey bundan sonra ne yapacak? Yeğeni Süleyman’ın intikamını alabilecek mi? Kendini gizleyen hain Beybolat’ın Albastı olduğunu ortaya çıkarabilecek mi?

Ertuğrul Bey, türlü oyunlarla elinden alınan obasını ve ardından Söğüt’ü, pusatıyla geri almış Beybolat ise bu durum karşısında öfkeden deliye dönmüştü. Buna karşılık Bamsı ve ailesinin içine nifak sokarak Kayı obasını karıştırmak için yeni bir hamle başlatmıştı. Peki Beybolat ve Sırma bu hain planlarında başarılı olacak mı? Mergen’i ele geçiren Alıncak, onu konuşturup Ertuğrul’un adamı olduğunu öğrenebilecek mi? Bütün yaşananlar karşısında Dragos’un yeni stratejisi ne olacak?

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Günlük burç yorumları! Filiz Özkol yazdı: Koç, Başak, Kova ve diğer burç yorumları