Diriliş Ertuğrul 149. yeni bölüm fragmanı... Arıkbuka yine tuzak kuruyor

Diriliş Ertuğrul 149. yeni bölüm fragmanı... Arıkbuka yine tuzak kuruyor

Diriliş Ertuğrul 149. bölüm fragmanı yayınlandı. Dizinin yeni bölümünde Arıkbuka Ertuğrul Bey ve yanındakilere tuzak kuruyor. Bakalım bu tuzaktan Kayı boyu nasıl etkilenecek?

16 Mayıs 2019, Perşembe 09:23 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Çarşamba günleri ilgiyle izlenen Diriliş Ertığrul'un artık son iki bölümü... Yeni yayınlanan bölümde Ertuğrul Bey ve alpler Arıkbuka'yı bulmak için yola koyuluyor. Arıkbuka ise casusun açığa çıkmasından korkuyor. Ertuğrul Bey'in üstüne geleceğini bilen Arıkbuka onlara tuzak kuruyor. Bakalım bu tuzaktan Ertuğrul Bey ve diğerlari sağ salim çıkabilecek mi?

SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Ertuğrul Bey, Hülagü Han’ın gizli casus olan Arıkbuka ve Albastı tarafından tutsak edilmiş, Turgut ağır yaralanmış, Mergen ve Dumrul Alp öldürülmüştü. Gündoğdu ve Bamsı Ertuğrul Bey’i kurtarmak için yola çıkmış fakat yetişememişti. Arıkbuka yalnız Ertuğrul Bey değil Gündoğdu’nun da peşindeydi ve onu yakalamak için bir tuzak daha kurmuştu. Ertuğrul Bey’in kıyafetinden bir parçayı tuzağa çekmek istedikleri yere koymuş, Ertuğrul Bey’i aramaya çıkan Gündoğdu ve Bamsı’yı kendine doğru çekmişti.

Bamsı ve Gündoğdu Arıkbuka’nın tuzağına düştüklerinde Albastı ise Ertuğrul Bey’i sorgulamak için gizli mağaraya götürüyordu. Fakat Ertuğrul Bey bağlanmış olan ellerini çözmüş ve Albastı’nın adamlarını etkisiz hale getirmişti. Artık Albastı ve Ertuğrul Bey tek başına kalmış çetin bir savaş sonucu Ertuğrul Albastı’yı öldürmüştü. Arıkbuka’nın tuzağını bilen Ertuğrul Bey, abisi Gündoğdu ve Bamsı’yı kurtarmak için tuzak kurulan mağaraya gitmiş ve Arıkbuka’nın adamlarını öldürerek abisini ve Bamsı’yı kurtarmıştı. Savaşı kaybettiğini gören Arıkbuka gizlice kaçmış ve bu yaşananların intikamını alacağını hissettirmişti.

Kurduğu tuzağa kendisi düşen Arıkbuka’nın yeni planı ne olacak? Ertuğrul Bey Arıkbuka’yı yakalayabilecek mi? Abisi Beybolat’ın öldürülmesini hazmedemeyen Sırma ne yapacak?

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Serel Yereli Londra’dan öpücük gönderdi