Diriliş Ertuğrul yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Bamsı öldü mü?

Diriliş Ertuğrul yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Bamsı öldü mü?

Diriliş Ertuğrul 145. bölüm fragmanı yayınlandı. Dizinin yeni bölümünde Ertuğrul Bey, Yenihisar'ı ele geçirme peşinde... Bu arada Bamsı, giriştiği savaşta ağır bir yara alıyor. Herkes Bamsı'nın ölüp ölmediğini sorguluyor.

18 Nisan 2019, Perşembe 12:25 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Çarşamba günleri ekrana gelen Diriliş Ertuğrul'un 145. bölüm fragmanı yayınlandı. Dizinin yeni bölümünde Türk ve İslam alemi için Ertuğrul Bey, Yenihisar'ı ele geçirmek için plan yapıyor. Öte yandan Bamsı düşmanla boğuşurken ağır bir kılıç darbesi alıyor. 

Ertuğrul Bey, Albastı'nın işini bitirmek için en büyük hamlesini yapmanın peşinde... Ona İlbilge'den de büyük bir destek geliyor. 

SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Ertuğrul Bey, kurduğu tuzakla Alıncak’ı kendine doğru çekmiş ve onu yakalamıştır. Onu takip eden Beybolat Bey ise “Albastı” kimliğinin ortaya çıkmaması için Alıncak’a öldürücü bir ok atıp ağır yaralamış fakat Ertuğrul bey ve Alpları Alıncak’ı tedavi etmiştir. Peki Alıncak, Beybolat’ın gerçek kimliğini itiraf edecek mi?

Öte yandan Ertuğrul Bey şüphelendiği Zangoç’a bir oyun kurmuş ve onun Uranos’la bağlantısını ortaya çıkarmıştır. Ertuğrul Bey’in kurduğu tuzağa düşen Zangoç, Uranos’u Ertuğrul Bey’in tuzağına göndermiştir. Ertuğrul Bey ise Uranos’u yakalamıştır. Peki Uranos, Dragos’un Zangoç olduğunu itiraf edecek mi ?

Beybolat Bey, Kayı obasında fitne çıkarmak için kardeşi Sırma’yı görevlendirerek Hafsa ve Selcan’ı birbirine düşürmeyi başarmıştı. Bamsı’nın Alpbaşılıktan azledilmesi ve Alplığı bırakmasıyla gerilim artmış, Hafsa obadan göçmek istemişti. Hain oyunlarıyla kayı obasını yıpratmaya çalışan Beybolat’ın son oyunuysa Söğüt yolunda Bamsı’nın ailesine saldırarak Aybars’ı kaçırmak olmuştu. Bu durumu öğrenen Bamsı pusatına sarılmış ve oğlunu kaçıranların peşine düşmüştü. Peki Bamsı, oğlu Aybars’ı kurtarabilecek mi? Aybars yaşayacak mı?

Ertuğrul Bey, Zangoç’u zindana attırmıştı. Zangoç zindana götürülürken beklenmedik bir şekilde Oğuz’u ve Melikşah’ı yaralamıştı. Peki Melikşah ve Oğuz hayatta kalabilecek mi? Zangoç’un gerçek kimliği ortaya çıkacak mı?

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Kıvanç Tatlıtuğ'dan, karavanlı koronavirüs önlemi