Dişinizi fırçalamadan önce bunu yapın ve dişçiye elveda deyin!

Dişlerinizin daha güçlü ve daha beyaz olmasını istiyorsanız, dişinizi fırçalamadan önce bunu deneyin! 

20 Şubat 2017, Pazartesi 12:54
A A

Fazla dile gelmese de bembeyaz ve sağlıklı dişler herkesin hayalidir. Ama konu "dişçiye gitmekse" kişinin içini korku salar. 

Peki, dişçi koltuğuna oturmamak için evde diş fırçalamaktan, diş ipiyle plak temizlemekten başka bir şey yapıyor musunuz? 

Şu an size çoğumuzun bilmediği bir sırrı açıklıyoruz: Daha beyaz ve daha güçlü dişler için hindistan cevizi yağı kullanın. 

Hindistan cevizi yağı, dişin sararmasını, diş minesine zarar vermeden tamamen doğal bir şekilde ortadan kaldırır.Üstelik canınızı yakmadan nefesinizin daha "taze" kokmasını sağlar. 

NEYE İHTİYACINIZ VAR?

NEYE İHTİYACINIZ VAR?

Tek ihtiyacınız olan şey: 1 çorba kaşığı preslenmiş hindistancevizi yağı

Bir çorba kaşığı hindistancevizi yağı alın ve dişlerinizi fırçalamadan önce 10 dakika gargara yapın. Yağ ağzındaki tükürük ile karışacak ve ince, beyaz bir sıvı haline gelecektir.Dişlerinizin, diş etinizin ve dilinizin etrafında karıştırın böylece hindistancevizi yağı toksinleri emebilir ve ağzınızı temizleyebilir.10 dakika sonra tükürün.  

Son zamanlarda popüler olmaya başlayan bu yöntemin adı, eski bir Hint şifa sanatı olan "yağ çekme" olarak da adlandırılır.

Yöntemin mantığı, zararlı bakterileri ve diğer zararlı parçacıkları "ağızdan, diş ve diş etlerinden çıkarmak" için saf yağlar kullanmaktır.

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.